CarrefourSA'da Ayçiçek yağına indirim! İlk koşan alıyor

CarrefourSA'da Ayçiçek yağına indirim! İlk koşan alıyor

CarrefourSA'da kaçırılmayacak indirim. Yudum 5 litre Ayçiçek yağında indirim yapıldı. Online alışverişle de satın almak mümkün.

CarrefourSA'da Ayçiçek yağına indirim! İlk koşan alıyor: Son dönemlerde yaşanan enflasyondan dolayı vatandaşların cepleri zorlanmaya başladı. Birçok ürüne ve hizmete zam üstüne zam gelince vatandaşın alım gücü iyiden iyide düştü. Hal böyle olunca market alışverişini biraz olsun indirimli almak isteyenler indirim haberlerini kovalamaya başladı. Market indirimlerini ve aktüel katalogları takip eden vatandaşlar indirim bitmeden yakalamak ve yararlanmak istiyorlar.

Avaz Türk olarak sizler için market indirimlerini takip ediyor ve anında sizlere sunuyoruz. Bu tarz haberlerden hemen haberdar olmak istiyorsanız Avaz Türk haber sitemizi takipte kalın.

CarrefourSA internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu Ayçiçek yağında indirim haberinde Yudum markalı 5 litre Ayçiçek yağı fiyatında indirim yaptı. Normal fiyatı 199,90 TL olan yağın fiyatı yüzde 10 indirim ile 179,90 TL'ye düştü. Bu indirimden yararlanmak için CarrefourSA marketlere veya online market sitesine giderek alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

5 LİTRELİK AYÇİÇEK YAĞINDA İNDİRİM

whatsapp-image-2023-02-05-at-01-19-22-1.jpeg

CarrefourSA 5 litrelik Ayçiçek yağında indirim yaptığını online alışveriş sitesi üzerinden vatandaşlara duyurdu. Bu indirimden yararlanmak için CarrefourSA karta sahip olmak gerekmektedir. Kartı olmayanlar marketlerden kolay bir şekilde edinebilirler. Yudum 5 litrelik Ayçiçek yağı fiyatı 199,90 TL'den 179,90 TL'ye düştü. Yapılan indirim yüzde 10 oldu. Online alışveriş sitesi üzerinden alışverişlerde son 628 adet kaldığı öğrenildi.