Cüzdanında Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Ramazan kampanyası başladı: Kart sahiplerine 300 TL verilecek

Cüzdanında Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Ramazan kampanyası başladı: Kart sahiplerine 300 TL verilecek

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara 300 TL hediye edileceği bildirildi.

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara hediye edileceği ifade edildi. Banka tarafından yapılan duyuruda Bankkart ile anlaşmalı Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri her alışverişinize 30 TL toplamda 300 TL Bankkart Lira hediye edileceği ifade edildi.

30 NİSAN'A KADAR GEÇERLİ

Kampanya 17 Mart - 30 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli olacağı belirtilen duyurunun devamında kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr'den veya RAMAZAN yazıp 4757'ye SMS göndererek katılım sağlanması gerektiği bildirildi.

300 TL HEDİYE EDİLECEK

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiği ifade edilen Ziraat Bankası duyurusunda kampanyaya katılan müşterilerimiz kampanya süresince Bankkart ile Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizden tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri her alışverişlerine 30 TL toplamda 300 TL Bankkart Lira kazanabileceği ifade edildi.

Ziraat Bankasının duyurusunun devamında İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerektiği ifade edilerek aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edileceği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir.Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yüklenecektir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 300 TL'dir., Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir.Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.