Deprem bölgelerinde peş peşe depremler! Kahramanmaraş ve Malatya sallanmaya devam ediyor: İşte detaylar...

Deprem bölgelerinde peş peşe depremler! Kahramanmaraş ve Malatya sallanmaya devam ediyor: İşte detaylar...

T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)'ın resmi sosyal medya hesabından yaptığı duyuruya göre bugün Kahramanmaraş ve Malatya'da deprem meydana geldi.

Türkiye'de 6 Şubat günü yaşanan büyük deprem felaketinin izleri hala devam ederken depremzedelerin hayat mücadeleleri 11 ilde sürmeye devam ediyor. Normalleşme süreci için her aşamada çalışmalar sürerken artçılar ise devam ediyor.

d20haber-denizli-deprem-hbr-2-800x500.jpg

Deprem bölgelerinde peş peşe depremler! Kahramanmaraş ve Malatya sallanmaya devam ediyor: İşte detaylar...- T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) deprem bölgelerinde gerçekleşen artçı depremleri resmi sosyal medya hesabından aktardı. 6 Şubat günü 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta yine deprem oldu.

Kahramanmaraş'la Malatya'da bugün deprem gerçekleşti. En son Kahramanmaraş'ta dün akşam saatlerinde saat 21:47'de Kahramanmaraş'ta 3.5 büyüklüğünde ve Malatya'da ise bugün sabah saatlerinde saat 02:32 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

jhk.jpg