Emekli maaşını o bankadan alanlara 10 bin TL ek promosyon ödemesi!

Emekli maaşını o bankadan alanlara 10 bin TL ek promosyon ödemesi!

ING banktan emeklilere yeni müjde geldi. Ek ödeme 10.000 TL oldu. ING bank’ın yapmış olduğu duyuruda promosyon ücretlerinin yükseltildiği açıklandı.

Emekli maaşlarını üç yıllığına ING banka taşan vatandaşlar toplamda 10.000 TL tutarında ek ödeme almaya hak kazanacak.

Emeklilere 10.000 TL ek ödeme

ING bank yapmış olduğu açıklamada emekli maaş alan vatandaşlara ilgilendirecek bir kampanya duyurduğu. Emekli maaşında yapılan düzenlemeler ile birlikte Bing bank bu alanda bir duyuru paylaştı. Maaşını bu bankaya taşıyan tüm emeklilere promosyon fırsatı sunulacak. Bankanın resmî web sitesi üzerinden yayınlanan duyuruda maaşını üç yıllığına bu bankaya taşıyanlar için 10.000 TL tutarında ek bir ödeme yapılacağı belirtildi.66944.jpg

Emeklilere müjdeler peş peşe geliyor

Geçtiğimiz günler içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘dan müjdeli bir haber geldi. En düşük emekli maaşı 5500 TL iken bu miktar 7500 TL’ye yükseldi. Sonrasında piyasası ile birlikte 100 binlerce vatandaş emekliye hak kazandı. Yaşanan gelişmelerin ardından bankalar emeklilerle ilgili kampanyalar düzenlemeye başladı. Bu kampanyalardan birinde ING bank duyurdu. Maaşını üç yıllığına bu banka üzere taşıyanlara promosyon ücretini yüksek miktarda vereceğini açıkladı. Peki ING bank ne kadar promosyon verecek?

ING banktan promosyon müjdesi

ING bank Nisan ayı içerisinde maaşını bu bankaya taşıyan emeklilere promosyon vereceğini duyurdu. Bu promosyonu üç gün içerisinde vereceğini de belirten banka promosyonun yanında düşük faiz imkanlı kredi ve ücretsiz havale gibi farklı avantajlar da sunacağını söyledi.

Promosyon miktarı yükseltildi

ING bank yap da son dakika açıklaması ile birlikte emekliler için verdiği promosyon ücretlerini güncellediğini belirtti. Nisan ayında ING banka maaşını taşıyan emeklilere maaşlarının en az 7500 TL olması ile birlikte 10.000 TL’ye kadar promosyon vereceğini duyurdu. İşlemler e-Devlet üzerinden yapılabilecek. E-Devlet üzerinden işlemini gerçekleştirmek istemeyenler ING bank şubelerinden ya da mobil uygulamalar üzerinden başvuruda bulunabilecek.

Maaşına bu bankaya taşıyan tüm emeklilere promosyon ödemesi üç gün içerisinde yapılacak. Dul ve yetim aylığı alanlar da bu promosyondan faydalanabilecek. Ayrıca BAĞ-KUR, SSK ve memur emeklilere bu fırsatlardan faydalanabilecek.