Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemesi yapacak vatandaşlara duyuru yapıldı!

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemesi yapacak vatandaşlara duyuru yapıldı!

Bu yıl Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemesi yapacak olan vatandaşlara duyuru yapıldı. Söz konusu duyuruda, 1 Mart - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak ödemelerde taksit fırsatı sağlanacağı bildirildi.

Bankalar müşterilerini memnun etmek için birbirinden farklı kampanya duyuruları yapıyorlar. Halkbank internet sitesi üzerinden Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi duyurusunda bulundu. Buna göre, 1 Mart - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak 100 TL ve 200.000 TL arasındaki Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri masrafsız 4 taksite bölünecek.

Banka konu ile ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

1 Mart - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak 100 TL ve 200.000 TL arasındaki Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri masrafsız 4 taksite bölünecektir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce VERGİ yazıp 3404‘e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmadan önce yapılan vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.

Bir kart ile katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

Kampanya belediyelerde bulunan tüm Banka POS’larında yapılan işlemlerde geçerlidir.

Bağlı bulunan belediyenin internet sayfası olması durumunda, bu internet sayfasında sanal POS’tan yapılan ödemeler de kampanyaya dahildir.

Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Paraf Esnaf, Paraf Kobi, Paraf Eczacı Kobi, Paraf Business ve sanal kartlar kampanyaya dahil olup, Halkcardlar ve iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.