Enkaz altında kalan Espor oyuncusu Gizem Harmankaya hayatını kaybetti!

Enkaz altında kalan Espor oyuncusu Gizem Harmankaya hayatını kaybetti!

Türkiye'yi yasa boğan ikinci büyük deprem Ulusal yas ve deprem bölgelerinde OHAL'in ilan edilmesine neden olmuştu.

Kahramanmaraş merkezli Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremin etkisi oldukça büyük olurken binlerce kişi enkaz altında kaldı. Enkaz altında kalan vatandaşlar çaresiz bir şekilde gelecek yardımları beklemeye devam ederken kötü haber geldi. Depremde enkaz altında kalan Espor oyuncusu Gizem Harmankaya'nın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Türkiye'yi yasa boğan ikinci büyük deprem Ulusal yas ve deprem bölgelerinde OHAL'in ilan edilmesine neden olmuştu. Ölü sayısı 12 bini geçerken yaralı sayısı da git gide artmaya devam ediyor. Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem çevre 10 ilin de yıkımına neden olurken binalar toz buz oldu. Depremin meydana geldiği şehirlerin havadan çekilen görüntüleri şehrin dümdüz olduğunu gösterirken arama kurtarma ekipleri depremin dördüncü gününde de hızla çalışmalarına devam ediyor.

GİZEM HARMANKAYA HAYATINI KAYBETTİ!

10 İlde OHAL ilan edilmesine neden olan depremin dördüncü gününde umut dolu bekleyişler hala devam ediyor. Hem enkaz altından kurtarma çalışmaları devam ederken hem de kurtulan vatandaşların ihtiyaçları giderilmeye çalışılıyor. Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa'da büyük yıkıma neden olan depremden acılı haberler ve görüntüler gelmeye devam ediyor.

Kahramanmaraş'ta hayatını kaybettiği öğrenilen Gizem Harmankaya'nın acı haberini Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın verdi. Depremde 40 saat boyunca kurtarılma umudu ile bekleyen Turgutlu Belediye Esports takımının profesyonel Valorant oyuncusu Gizem Harmankaya'nın hayatını kaybettiği öğrenildi.

ACI HABERİ BELEDİYE BAŞKANI VERDİ!

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, "Belediyemiz esports oyuncusu Gizem Harmankaya'nın yaşadığımız büyük deprem felaketinde hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrendim. Sözler artık kifayetsiz, çok üzgünüm... Başımız sağ olsun." sözlerine yer verdi.