Erzurum Horasan Belediyesi personel alımı yapacak: 5 Mayıs’a kadar başvurabilirsiniz!

Erzurum Horasan Belediyesi personel alımı yapacak: 5 Mayıs’a kadar başvurabilirsiniz!

Erzurum ili Horasan Belediye Başkanlığı memur alımı yapacak. Verilen ilana göre, başvurular 2 Mayıs ile 5 Mayıs tarihleri arasında kabul edilecek.

Erzurum Horasan Belediyesi V.H.K.İ ve tekniker kadrolarında alım yapacak. Verilen ilanda adaylarda aranan şartlar açıklandı. B sınıfı ehliyetine sahip adaylar başvurularını yapabilecekler.

BAŞVURU İÇİN ÖZEL ŞARTLAR:

İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

13.10.1983 Tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

screenshot-11.jpg

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için:

a) Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 02/05/2023-05/05/2023 tarihleri arasında (mesai saatleri arasında) şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile (Kazım Karabekir Mahallesi Yavuz Selim Cad. No:48 HORASAN / ERZURUM) müracaatlarını yapabileceklerdir.

b) Adaylar başvurularını elektronik ortamda başvuru belgelerini horasanbelediye@hotmail.com adresine,

c) Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

d) Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.