Evi için Enerjisa elektrik faturası ödemesi yapanlar: Duyuru yapıldı, en az 25 TL…

Evi için Enerjisa elektrik faturası ödemesi yapanlar: Duyuru yapıldı, en az 25 TL…

Evi için Enerjisa Elektrik faturası ödemesi yapan vatandaşlara duyuru yapıldı. Enerjisa internet sayfası üzerinden yapılan duyuruda, en az 25 TL, en fazla ise 150 TL olmak üzere chip para hediye edileceği bildirildi.

Enerjisa Axess ile Otomatik Fatura Talimatı verenlere hediye duyurusunda bulundu. Yapılan açıklamada, en az 25 TL, en fazla ise 150 TL chip para kazanma fırsatı tanındığı açıklandı. Söz konusu kampanya 20 gün daha geçerli olacak. Kampanya için yapılan açıklamada, 31 Mart tarihinde kampanyanın sona ereceği bildirildi.

Kampanya koşulları şöyle açıklandı:

Axess, Axess Öğrenci ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Axess, Axess Öğrenci ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 veya 2 yeni fatura için 25 TL, 3 veya 4 yeni fatura için 75 TL, 5 veya daha fazla yeni fatura için 150 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır. Kasım ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 150 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Nisan 2023 tarihinde kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.

Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde ilgili otomatik ödeme talimatlarını iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının yukarıda belirtilen kredi kartlarından yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.

Talimat kapsamında kredi kartından yapılacak fatura ödemelerinde bankanın belirlediği otomatik fatura ödeme faizi uygulanır. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Mart 2023 tarihine kadar FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Ödül, Akbank müşterilerine Akbank tarafından sağlanan bir faydadır. Enerjisa faturalarından indirim teşkil etmez.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Bir ay içinde sadece bir fatura kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Akbank T.A.Ş ve Enerjisa kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.