EYT'li emeklinin cebine tek seferde 10 bin TL girecek! Geri ödemesiz kampanya dönemi başvuruya açıldı! Online başvur!

EYT'li emeklinin cebine tek seferde 10 bin TL girecek! Geri ödemesiz kampanya dönemi başvuruya açıldı! Online başvur!

Denizbank ilk kez promosyon rakamını 10 bin TL'ye çıkardığını duyurdu. Şartları tek tek paylaştı. İşte detaylar…

EYT ile emekli olacaklar için Nisan ayı iple çekiliyor. Bankaların promosyon kampanyaları güncellenerek rekabet süreci kızıştırılıyor. Son olarak EYT'li emekliye destek olacak yeni bir kampanya DenizBank'tan geldi.

DenizBank'ın bu hamlesi herkesi şaşırttı. İlk kez 10 bin TL kampanyasız nakit ödeme yapacağını duyuran bir banka ile karşılaşıldı. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyen EYT'linin 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü vermesi yeterli oluyor.

Denizbank promosyon ödemesinden faydalanmak isteyen EYT'linin 30 Nisan tarihine kadar emeklilik dilekçesinde Denizbank'ı işaretlemesi gerekiyor. Alınan aylık maaşa göre değişecek promosyon rakamı ilk maaşın hemen ardından iki iş günü içerisinde otomatik olarak hesaba aktarılıyor.

DENİZBANK 10 BİN TL PROMOSYON BAŞVURUSU

Sunulan kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin yapması gereken tek şey e-devlet üzerinden ya da dilekçe sunulurken formda banka uygulamasını “Denizbank” olarak işaretlemek. Bu kampanya yalnızca EYT'li müşterilere özel sunulmadı. Mevcutta bir bankada hesabı bulunan emekli Denizbank mobil bankacılık uygulaması ya da Denizbank'ın müşteri hizmetleri hattını arayarak hesap taşıma işlemini gerçekleştirebilir. Bu sayede sunulan promosyondan farklı bir bankadaki emekli de faydalanabilir.

DENİZBANK GÜNCEL PROMOSYON LİSTESİ

eytli-emeklinin-cebine-tek-seferde-10-bin-tl-girecek-geri-odemesiz-kampanya-donemi-basvuruya-acildi-online-basvur-2.jpg

DenizBank'ın sunduğu teklife dair detaylı bilgi almak isteyenler müşteri iletişim hattı olan 0850 222 0800 numaralı çağrı hizmeti müşteri hattını kullanabilir. Promosyon başvurusu yine bu hat üzerinden sağlanabilir.

13 Mart 2023 tarihinde başlayan 30 Nisan 2023 tarihinde sona erecek olan kampanyadan faydalanan tüm EYT'li emekliler aşağıdaki listeyi takip ederek emekli maaş promosyonunun ne kadar olacağını öğrenebilir:

  • 3.500 TL'ye kadar emekli aylığı alana 6.000 TL
  • 3.500 TL - 7.500 TL arası emekli aylığı alana 7.000 TL
  • 7.500 TL - 10.000 TL arası emekli aylığı alana 9.000 TL
  • 10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alana 10.000 TL