Fiat'tan olay kampanya! Fiat Egea arabanızı hemen teslim edecek parasını 1 sene sonra alacak

Fiat'tan olay kampanya! Fiat Egea arabanızı hemen teslim edecek parasını 1 sene sonra alacak

Sıfır araç almak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak araba markaları yeni kampanyalarını duyurdu. Bu markalardan bir ide Fiat olurken en çok satan modellerden biri olan Egea için yeni fırsatlar açıklandı.

Fiat'tan olay kampanya! Fiat Egea arabanızı hemen teslim edecek parasını 1 sene sonra alacak - Koronavirüs salgını döneminde konutla beraber fiyatı en çok yükselenler listesinin ilk sırasında araç fiyatları yer almıştı. Hem sıfır hem de ikinci el araç fiyatları rekor zamlarla büyük bir şok yaşanmasına neden olmuşu.

Araç fiyatlarında normalleşme beklentisi dile getirilirken araba almak için bekleyen kişiler bekledikleri her gün biraz daha zarar etmişlerdi. Yükselen enflasyon, döviz kuru, stok sorunu, çip krizi, tedarik sorunları ve artan talep gibi pek çok kriter devreye girerken araç fiyatları da cep yakmıştı. 2023 yılı yeni kampanyalarla gelirken bu kampanyalardan birini de Fiat Egea duyurdu.

FİAT EGEA OCAK 2023 FİYAT LİSTESİ VE KAMPANYALARI!

Sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda satışa sunulduğu pek çok ülkenin kendi sınıfındaki satış rekortmeni modeli Fiat Egea modeli için beklenen 2023 kampanyası açıklandı. Açıklanan liste kapsamında satış fiyatları ne yazık ki yükselişini sürdürürken ödeme kolaylığı sunuldu.

egea-listesi.jpg

Düzenlenen yeni kampanya kapsamında yarısını peşin ödeyen kişiye kalanını 1 sene sonra ödeme kolaylığı tanınacağı ilan edildi. Kampanya açıklamasında "Yarısını Şimdi, Kalanını 1 Sene Sonra Ödeyin! FIAT Egea Ailesi yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeme seçeneğiyle sizi bekliyor! Kampanyaya ilişkin faiz oranı araç fiyatına göre, kullanılan kredi koşullarına göre ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya, 24 ay üzeri vadelerde geçerli değildir. Kredi kampanyaları 0 km 2023 model yılı tüm Egea modellerinde " geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya 10.01.2023-01.02.2023 tarihleri arasında geçerlidir" ifadelerine yer verildi.

Fiat Egea fiyat listesi içerisinde en düşük donanım paketi fiyatı 2023 model araç için 1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzinli donanım paketi için talep edilen 376 bin 900 TL olarak ilan edildi.