Garanti BBVA 3 milyon TL'ye kadar konut kredisi veriyor!

Garanti BBVA 3 milyon TL'ye kadar konut kredisi veriyor!

Ev almak isteyen kişiler için kaçırılmayacak fırsat Garanti BBVA’dan geldi. Banka konut sahibi olmak isteyen kişilere tam tamına 3 milyon TL’ye kadar kredi vereceğini duyurdu. Üstelik uygun faiz oranına ek olarak yüksek vade sayısı ile birlikte.

Konut kredisi kampanyası ile kendi evinizi alarak her ay kira yerine kendi evinizin aylık kredi taksitini ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. "Peki bu nasıl olacak?" diye soruyorsanız Garanti BBVA’nın yeni konut kredisi kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle birlikte.

Garanti Bankası konut kredisi kampanyasını duyurdu

Yeni bir ev almak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen konut kredisi ile ilgili yeni kampanya Garanti BBVA’dan geldi. Bankanın yeni konut kredisi kampanyası ile kendi evinizi alarak her ay kira yerine kendi evinizin aylık kredi taksitini ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Garanti BBVA konut kredisi kampanyası ile birlikte “Mortgage Kredisi Hesaplayıcısı” sistemini müşterilerinin hizmetine sunarak, bütçenize en uygun krediyi bulmanız için avantaj sağlıyor. Mortgage Kredisi Hesaplayıcısı ile konut kredinizi hesaplamak artık çok kolay.

Garanti Bankasından Mortgage kredi hesaplayıcı hizmeti

Ev almak isteyen kişiler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan Garanti BBVA, Mortgage kredi hesaplayıcı sistemini müşterilerinin hizmetine sundu. Mortgage kredi hesaplayıcı ile bütçenize en uygun kredi hesap planına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Garanti BBVA’nın Mortgage Hesaplayıcısı sistemi ile net bir ödeme planı çıkartarak kullanmak istediğiniz kredi için daha kapsamlı bilgileri sorgulayabilirsiniz. Garanti BBVA Mortgage Kredisi Hesaplayıcısı ile ihtiyacınız olan kredi ile ilgili her türlü detaya ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA aracılığıyla 1 milyon TL kredi kullanmak isteyen Garanti Bankası müşterilerine faiz oranı % 3,5 vade sayısı 240 olarak baz alınması durumunda aylık taksit tutarı 35 bin 573 TL civarında olacaktır.

Garanti BBVA aracılığıyla 3 milyon TL kredi kullanmak isteyen Garanti Bankası müşterilerine faiz oranı % 3,5 vade sayısı 240 olarak baz alınması durumunda aylık taksit tutarı 106 bin 719 TL civarında olacaktır.