Garanti BBVA bankasından küçük ihtiyaçlara faiz derdine son kampanyası!

Garanti BBVA bankasından küçük ihtiyaçlara faiz derdine son kampanyası!

Garanti BBVA bankası yeni duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm müşterilerine küçük ihtiyaçları için çekmek istedikleri ancak faiz oranlarından dolayı çekemedikleri krediler destek sundu.

Garanti BBVA bankası bünyesindeki müşterilerine sürekli çeşitli kampanayalar yaparak finansal desteklerine katkıda bulunurken teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bankacılık sektöründe teknolojik adımları ile adından söz ettiriyor. Kolay başvuru süreçleri ve dijital yapısının kuvveti ile müşterilerine ihtiyaçlarını hallederken zamandan tasarruf etmelerine ve gereksiz vakit kaybetmemelerine de olanak sağlıyor. Garanti BBVA bankası son kampanyası ile müşterilerinin küçük ihtiyaçları için çekmek istedikleri kredilerde faiz derdini ortadan kaldırdı. İşte tüm detaylar...

Garanti BBVA’dan sıfır faiz!

Garanti BBVA bankası son yayımladığı kredi kampanyası ile müşterilerine çok büyük bir yardımda bulundu. Bankalarda artan kredi sıkılaştırma adımları sebebi ile küçük ihtiyaçları için bile yüksek faizler ödemek zorunda kalan vatandaşa ve müşterilerine Garanti BBVA bankası faiz derdini ortadan kaldırdığını duyurdu.

Garanti BBVA bankası son yaptığı kredi kampanyası ile müşterilerine 20 bin TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında herhangi bir faiz oranının uygulanmayacağını duyurdu. Garanti BBVA bankası yeni yayımladığı kredi kampanyası ile müşterilerine müjdeyi verdi.

Sıfır faizli 20 bin TL için…

Garanti BBVA bankasının sıfır faizli kredisi için mobil şubelerden beklemeden kredi taleplerinde bulunabileceklerini duyuran banka müşterilerin birkaç şarta da haiz olmaları gerektiğini duyurdu. Garanti BBVA bankası kredi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin düzenli gelirleri olması gerektiğini ve kredi notunun 1200 puandan düşük olmaması gerektiğini belirtti.