Gölbaşı ve Çankaya ilçesinde yaşayanlar önleminizi hemen alın: Onlarca mahalle için duyuruldu,24 saat sürecek!

Gölbaşı ve Çankaya ilçesinde yaşayanlar önleminizi hemen alın: Onlarca mahalle için duyuruldu,24 saat sürecek!

Ankara’nın Gölbaşı ve Çankaya ilçesinde yaşayan vatandaşları ilgilendiriyor. Onlarca mahalle için duyuruldu. 24 saat boyunca sürecek. Yarın başlayacak olan su kesintisi ile ilgili olarak ASKİ vatandaşları bilgilendirdi.

ASKİ Ankara’da meydana gelecek su kesintileri ile ilgili olarak vatandaşları bilgilendirdi. Yapılan açıklamada, 9 Mart 2023 Perşembe günü saat 08.00 ile 10 Mart 2023 Cuma günü saat 08.00 saatleri arasında su kesintisi yaşanacağı bildirildi.

Söz konusu açıklamada şu bilgiler yer aldı:

Çankaya İlçesi, Üniversiteler Mahallesi Şht. J. Astğm. Mustafa Tayyar Can Caddesi içinden geçen içme suyu hattında yapılacak deplase çalışması nedeniyle Çankaya ve Gölbaşı ilçelerinin bir kısmında 9 Mart 2023 Perşembe günü saat 08.00 ile 10 Mart 2023 Cuma günü saat 08.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacaktır.

Kesintiden:

Çankaya İlçesi; İncek Beytepe, Üniversiteler ve Alacaatlı Mahalleleri

Gölbaşı ilçesi; Bahçelievler, Ballıkpınar, Eymir, Gaziosmanpaşa, Gökçehöyük, Hacıhasan, Hacılar, Hacımuratlı, İkizce, Karagedik, Karaoğlan, Karşıyaka, Kızılcaşar, Örencik, Seymenler, Şafak, Taşpınar, Tepeyurt, Tulumtaş, Yağlıpınar, Yavrucuk, Yaylabağ, Koparan, Tepeyurt, Kırıklı ve Oyaca Mahalleleri ile Jandarma Eğitim Komutanlığı, Ahlatlıbel, Anayasa Mahkemesi, TED Koleji ve Savcı Selim Kiraz Bulvarı tamamı etkilenecektir.