Halkbank'tan emeklilere 100.000 TL teşekkür kredisi! Emekli maaş promosyonu güncellendi kredi müjdesi geldi

Halkbank'tan emeklilere 100.000 TL teşekkür kredisi! Emekli maaş promosyonu güncellendi kredi müjdesi geldi

Halk Bankası emekli promosyon kampanyasını güncelledi. Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında emekli maaşı promosyonu imzası atanlara destek kredisi müjdesi geldi.

Halkbank'tan emeklilere 100.000 TL teşekkür kredisi! Emekli maaş promosyonu güncellendi kredi müjdesi geldi - Emeklilere promosyon güncellemesi tüm hızı ile devam ederken bir kampanya güncellemesi de Halkbank tarafından yapıldı.

Türkiye'nin dev bankaları arasında yer alan Halkbank aynı zamanda en çok emekli maaşı müşterisi olan bankalardan biri olarak öne çıkarken promosyon kampanyası güncelledi. Yapılan güncelleme ile Şubat 2023 dönemine ilişkin maaş promosyonu net rakamı verilirken aynı zamanda promosyon sözleşmesi imzalayan emeklilere özel destek kredisi kampanyası başladı.

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU GÜNCELLENDİ! ŞUBAT 2023 EN YÜKSEK PROMOSYON KAÇ TL, NE KADAR OLDU?

Emekli maaşını Halkbank'a taşıyan ya da en az 3 sene boyunca daha Halk Bankası üzerinden almaya devam edeceklerine söz veren kişilere yönelik olarak ödenecek promosyon tutarları açıklandı. 1 Şubat 2023 tarihi itibari ile emeklilere ödenecek güncel promosyon rakamları:

1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 3.000 TL,

3.500 TL ila 7.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 3.500 TL,

7.500 TL ila 10.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 4.500 TL,

10.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 5.000 TL olacak şekilde ödenecek.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR, BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Emeklilere ödenecek olan promosyon tutarı yanı sıra banka emekli maaşı taşıma sözü veren yani emekli maaşı müşterisi olan kişilere yönelik Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi paketini kullanıma açtı. Düzenlenen kredi kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler maaş müşterisi olduktan yani promosyon sözleşmesi imzaladıktan sonra tek başvuru ile 100 bin liraya kadar kredi çekebilecekler.

halkbank-kredi-hesaplama.jpg

Banka tarafından yapılan açıklamada "Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar sunduğumuz bireysel kredi ürünümüzdür" denilerek kredi paketi ilan edilirken 24 ay vadeli 100 bin TL kredi paketinde aylık taksit tutarı 5 bin 354 TL olarak gerçekleşecek.