Koç ailesinden üzücü haber! Ali Koç'un oğlu Kerim Rahmi Koç hastaneye kaldırıldı!

Koç ailesinden üzücü haber! Ali Koç'un oğlu Kerim Rahmi Koç hastaneye kaldırıldı!

Geçtiğimiz gün akrabalarını Londra'da kaybettiklerini öğrenen Koç ailesi şimdi de Ali Koç'un oğlu Kerim Rahmi Koç'un hastaneye kaldırılmasıyla gündeme geldi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un oğlu Kerim Rahmi Koç'tan korkutan ve sevenlerini üzen haber geldi. Üzerinde kara bulutlar dolanan Koç ailesi geçtiğimiz gün akrabaları olan Aslı Çetiner'in 24 yaşındaki kızı Leyla Çiftkurt'un Londra'daki ölüm haberiyle yıkılırken üzücü olaylar peş peşe yaşandı.

KERİM RAHMİ KOÇ'A NE OLDU?

Geçtiğimiz gün akrabalarını Londra'da kaybettiklerini öğrenen Koç ailesi şimdi de Ali Koç'un oğlu Kerim Rahmi Koç'un hastaneye kaldırılmasıyla gündeme geldi. 21 Ocak'ta amcası Mustafa Koç'un ölüm yıldönümü için kabirde düzenlenen anma töreninde görüntülenen Kerim Rahmi Koç tatile gitmeden son olarak kabir ziyaretinde görüntülenirken Kerim Rahmi Koç'tan korkutucu kaza haberi geldi.

Sömestr tatiline giden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un oğlu Kerim Rahmi Koç Courchevel'de kayak yaptığı sırada düşerek ciddi şekilde yaralandığı ortaya çıktı. Yurtdışında bir kayak merkezinde yaralanan Kerim Rahmi Koç özel uçakla İstanbul'a kendi hastanelerine getirildi. Yapılacak tetkiklerin ardından ameliyat olup olmayacağına karar verilmesi beklenen Kerim Rahmi Koç'un geçirdiği korkunç kaza kısa sürede konuşulmaya başlandı.

KERİM RAHMİ KOÇ SAĞLIK DURUMU

Daha önce Ali Koç'un da aynı kayak merkezinde 2016 yılında düşerek omzunu kırdığı ve çivi takıldığı ortaya çıktı. Kerim Rahmi Koç'un sağlık durumunda herhangi bir gelişme olması durumunda anında haberdar olmak için avazturk.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız.