Kuveyt Türk ihtiyaç kart kampanyası: 10.000 TL'ye vade farksız ulaşmanın sırrı nedir?

Kuveyt Türk ihtiyaç kart kampanyası: 10.000 TL'ye vade farksız ulaşmanın sırrı nedir?

Kuveyt Türk, yeni müşterilere özel olarak sunulan bir kampanya ile 6+2 aylık vadede, 10.000 TL'ye kadar İhtiyaç Kart kullanma imkânı sağlıyor. Bu kampanyada aylık taksitler 10.577,46 TL olup, toplam ödeme ise 126.929,52 TL olarak belirlenmiştir.

Kâr payı oranı %2,98 olan bu finansman seçeneğiyle müşteriler, 2 ay ertelemeli olarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Yıllık maliyet oranı %57,79 olan bu kampanyada tahsis ücreti ise 0,00 TL'dir. Toplam kâr payı ise 26.929,60 TL olarak hesaplanmaktadır.

Vade farksız ihtiyaç finansmanı!

Kuveyt Türk, mobil bankacılık hizmeti üzerinden müşterilerine özel bir kampanya sunuyor. 15 Mayıs 2023 tarihinden itibaren Kuveyt Türk mobil müşterileri, 31 Temmuz 2023 tarihine kadar vade farksız ihtiyaç finansmanı kampanyasından faydalanabilecekler. Kampanya kapsamında, 10.000 TL'ye kadar olan finansman ihtiyaçları için başvuruda bulunulabilecektir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, Kuveyt Türk mobil uygulaması üzerinden İhtiyaç Kart başvurusu yapmalıdır. Başvuruların tahsis süreci olumlu sonuçlanan müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir. Kuveyt Türk, finansman kullandırma politikaları doğrultusunda her müşteri için ayrı değerlendirme yapmaktadır.

Kampanya tek kullanımlık olacak

Önemli bir detay da kampanyanın tek kullanımlık olduğudur. Bu nedenle, kampanya süresi boyunca bir kişi en fazla bir kez kampanyadan faydalanabilecektir. Müşteriler, bu avantajlı kampanya ile finansman ihtiyaçlarını karşılayabilir ve vade farksız ödeme imkanından yararlanabilirler.

Kuveyt Türk, kampanyaların birleştirilemeyeceğini ve kampanya koşullarını değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutmaktadır.