Meskenine gelen doğalgaz faturasının 300 TL’sini geri almak isteyen vatandaşlara duyuruldu:  15 Nisan’a kadar bunu yapın!

Meskenine gelen doğalgaz faturasının 300 TL’sini geri almak isteyen vatandaşlara duyuruldu: 15 Nisan’a kadar bunu yapın!

Türkiye’de binlerce vatandaş evinde doğal gaz kullanıyor. Bu kapsamda vatandaşlara duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda, 15 Mayıs 2023 tarihine kadar ödenecek doğalgaz faturasının %20’sini ayda 300TL’ye kadar geri ödeme hakkı verileceği bildirildi.

Garanti BBVA internet sitesi üzerinden fatura kampanyasını duyurdu. Yapılan açıklamada, Garanti BBVA Mobil’den müşteri olanlara doğal gaz faturasının %20’sinin hediye edileceği bildirildi. Konu ile ilgili açıklamada, “15 Mart – 15 Nisan 2023 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’den temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan kişiler, 15 Mayıs 2023 tarihine kadar ödeyecekleri ilk ve tek doğalgaz faturasının %20’sini ayda 300TL’ye kadar geri ödeme kazanabilecektir. “ ifadeleri kullanıldı.

screenshot-27.jpg

Kampanya detayları ise şöyle açıklandı:

Kampanyaya katılım için ana koşullar; Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlamak ve 15 Mayıs 2023 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil’den vadesiz hesaptan veya kredi kartlarından biriyle doğalgaz fatura ödemesi yapmış olmak.

Temassız müşteri olma teknolojisiyle kampanya sürecinde müşteri olmuş kişiler, Garanti BBVA Mobil’den manuel ya da otomatik fatura ödeme yöntemi fark etmeksizin doğalgaz faturası ödemesi yaptığı takdirde, ilk fatura tutarının %20’si vadesiz TL hesabına ya da Garanti BBVA kredi kartına ödül olarak geri yatırılacaktır.

Ödül geri yüklemesi, müşteri olduktan sonra 15 Mayıs 2023’e kadar ödeyeceği sadece ilk ve tek doğalgaz faturası için geçerlidir.

Fatura ödemesi hesaptan yapıldıysa ödül yüklemesi Vadesiz TL mevduat hesabına yapılacak, Garanti BBVA kredi kartından yapıldıysa Garanti BBVA kredi kartı ekstresine yansıtılacaktır. Ödül yükleme işleminden müşterimiz maksimum 300 TL kazanabilecektir.

Hesaptan yapılan doğalgaz fatura ödemesi için ödül geri ödemeleri müşterinin aktif Vadesiz TL Mevduat hesabına iki ay boyunca, her ayın üçüncü haftası içinde yapılacaktır. Ödeme yapılabilmesi için müşterinin aktif Vadesiz TL Mevduat hesabı olması gerekmektedir. Kredi kartından yapılan doğalgaz fatura ödemesinden kazanılan tutar ise fatura ödemesini takiben kesilecek ilk ya da ikinci ekstresine yansıtılacaktır. Geri ödeme için müşterinin aktif bir kredi kartının olması gerekmektedir.

Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kişiler ödüle hak kazanamaz.

Kampanya dönemi içerisinde, mevcutta bulunan diğer Garanti BBVA Mobil üzerinden temassız müşteri olma kampanyalarından faydalanılabilir.

15 Mart – 15 Nisan 2023 tarihlerinde Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecini başlatıp 15 Nisan 2023 tarihinden sonra kurye süreciyle müşteri olma akışını tamamlayan müşterilerin, 15 Mayıs 2023 tarihine kadar yapacakları ilk doğalgaz fatura ödemesi sonucunda kazandığı ödül geri ödemesi Mayıs ayı içerisinde, hak kazanan müşterilerin aktif Vadesiz TL mevduat hesabına yüklenecek veya Garanti BBVA kredi kartı ekstrelerine yansıtılacaktır.

Kampanya, Garanti BBVA ve iştirak çalışanları için geçerli değildir.

Garanti BBVA Mobil dışında farklı bir kanaldan yapılan manuel fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Otomatik fatura ödemeleri ise kanal fark etmeksizin kampanya kapsamındadır.