Mini emekli kampanyası başladı! Aylık 195 TL taksitle 5.000 TL kredi veriliyor: Sadece başvurmak yeterli

Mini emekli kampanyası başladı! Aylık 195 TL taksitle 5.000 TL kredi veriliyor: Sadece başvurmak yeterli

Halkbank tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında para ihtiyacı olan emeklilere kredi verildiği bildirildi.

Halkbank tarafından çok önemli kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında maaşını bankadan alan veya maaşını bankaya taşıyacak olan emeklilerin faydalanabileceği bildirildi. Başvuru yapanların 5 bin liraya kadar nakit kredi alabileceği ifade edildi. Söz konusu kredinin aylık ödemesinin ise 195 TL olduğu bildirildi.

Bu kredi kampanyası hakkında banka tarafından yapılan duyuruda "Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için aylık %1,58 faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 36 ay vadeli kredimizdir." ifadeleri kullanıldı

ÖDEME AYRINTILARI

5.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,58 faiz oranıyla tahsis ücretli olarak kullanabileceğiniz ifade edildi. Bu kredi ödemelerinin ise şöyle yapılabileceği bildirildi:

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli

BAŞVURU DETAYLARI

Maaşını bankadan alan veya maaşını bankaya taşımayı taahhüt eden emekliler mini emekli kredisinden yararlanabileceği bildirildi. Söz konusu başvuruların Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak yapılabileceği belirtilerek bunun yanı sıra banka şubesi üzerinden başvuru yapılabileceği aktarıldı.

KREDİ KAMPANYASININ DETAYLARI

Kredi kampanyanın ayrıntıları ise şu şekilde paylaşıldı:

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %10 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Ürüne ait faiz oranları, Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.

(Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 5.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 50 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 62,97 TL’ dir.)
Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.