Minik Ceylin cinayet kurbanı

Minik Ceylin cinayet kurbanı

Minik Ceylin'in katil zanlısı olarak tutuklanan Şükriye T. cinayeti itiraf etti.

İzmir'in Ödemiş ilçesinde 10 Haziran'da kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in iki gün sonra ölü bulunduğu evin sahibi komşusu Ş.T. adlı kadın ile kocası S.T. ve kadının halası olan R.Ö. dün gece adliyeye sevk edildi.

 

Pazartesi gününden bu yana İzmir Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde sorgusu süren 3 zanlı, işlemleri tamamlandıktan sonra gece yarısı adliyeye çıkarıldı.

Savcılık ifadelerinin ardından mahkemeye sevk edilen 3 kişi tutuklandı.

 

KÜÇÜK CEYLİN'İN CİNAYET KURBANI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

İŞTE ŞOKE EDEN O İTİRAFLAR!

Şüpheli Ş.T Emniyet'te ve Cumhuriyet Başsavcılığı'nda alınan ifadelerine göre, Ceylin'i kandırarak dedesinden fidye almak için evine davet ettiğini yüzüne havlu ile bastırarak bayılmasını sağladığını, daha sonra paniğe kapılarak çocuğun başına evde bulunan ahşap kasa ile vurmak sureti ile öldürdüğünü, önceden ablası olan C.G nin evinden çalmış olduğu sim kartı eski telefonuna takarak C.A' nın dedesine mesaj çektiğini itiraf etti.

 

DİĞER ÖLÜMLER DE ARAŞTIRILIYOR

İzmir'de komşusunun evinde ölü bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in başına gelenler ATV'de yayınlanan Müge anlı ile Tatlı sert programında masaya yatırıldı.

Katil zanlısı olarak tutuklanan Şükriye T.'nin  Kayınvalidesi, daha önce 2 torunu kaybettiğini ve ölümlerin şüpheli olduğunu söylemişti.

"Şükriye bir torunumum yataktan düşüp öldüğünü söyledi. Diğerinin de sürekli bayıldığını anlatırdı. Bana kalırsa sağlıklı bir bebekti. bir gün fenalaştığını söyleyerek hastaneye gitmişler. Hastanede ölmüş ancak iki torunumun da ölümünü şüpeli buluyorum."

Polis  daha önceki çocuk ölümlerini de araştırıyor.