Nakit ihtiyacı olanlara o bankadan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi! 125 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak!

Nakit ihtiyacı olanlara o bankadan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi! 125 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak!

Kamu ve özel sektör çalışanlarına özel 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası banka tarafından açıklandı. 125 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi detayları haberimizin devamında sizlerle birlikte...

Kredi kampanyaları bitmek bilmezken, ihtiyaç kredisinde büyük fırsat sunan banka kampanya kapsamında 125 bin TL’ye kadar 3 ay ertelemeli kredi kampanyası ile müşterilerini memnun etti. Peki 3 ay ertelemeli kredi kampanyası şartları neler?

Vakıfbank’tan 3 ay ertelemeli kredi kampanyası

Bankalardan gelen kredi kampanyası hız kesmeden devam ederken Vakıfbank’tan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası haberi geldi. Birçok avantajlı kampanyalar ile müşteri karşısına çıkan Vakıfbank yine farkını ortaya koydu. Müşteri odaklı çalışan banka müşterilerinin ne istediğini bilerek ona göre kampanyalar sunmaya devam ediyor. Vakıfbank’ın yeni kampanyası ise oldukça dikkat çekti.

3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili duyuru yapan banka kampanya şartlarını ise tek tek paylaştı. Vakıfbank, emekli, kamu personeli ve özel sektör çalışanlarını da kapsayan uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.41126.jpg

Vakıfbank ihtiyaç kredisi şartları neler?

İhtiyaç kredisi kapsamında talep edilen kredi için 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksit imkanı yer almaktadır. Ayrıca ek olarak aylık eşit taksitli imkanı sunulacaktır. Artan veya azalan taksitli planları ile de ödeme tablosu oluşturulabilecektir. Talep doğrultusunda 3 ayda bir eşit olacak şekilde ayarlana bilineceği gibi son taksit balon ya da değişken taksitli olarak kredi ödeme tablosu oluşturulabilecektir.

3.000 TL ile 125.000 TL arasında verilecek olan İhtiyaç Kredisi için 36 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır. İhtiyaç kredisi miktarı ise vade durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vakıfbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası doğrultusunda yüzde 1,57’den başlayan faiz oranları yer almaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu ise SMS ile yapılmaktadır. KREDI yazarak aralarında boşluk bırakıp TCKN, doğum tarihi ve aylık gelir bilgisi eklenerek 5724’e kısa mesaj gönderilmesi durumunda başvuru işlemlerini gerçekleştirmiş olacaksınız.