O bankada Nisan ayı kampanyası başladı! Mobil başvuruya özel faizsiz 10 bin TL hediye edecek!

O bankada Nisan ayı kampanyası başladı! Mobil başvuruya özel faizsiz 10 bin TL hediye edecek!

Yapı Kredi Mobil uygulama ile banka müşterisi olanlara faizsiz ve masrafsız 10.000 TL'ye kadar ödeme sunan kampanyasını duyurdu. Taksitli Nakit Avans ödemesinden faydalanmak isteyenlerin başvuru şartları ve sms bilgisi haberimizde…

Yapı Kredi'nin Nisan ayı kampanyaları duyuruldu. Yapı Kredi Mobil uygulama ya da internet şubesi aracılığıyla banka müşterisi olanlar kazançlı çıkıyor. 30 Nisan tarihine kadar ilk kez Yapı Kredi olacaklar için 10.000 TL'ye kadar Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans ödenecek.

Gittikçe biriken kredi kartı borçları, zamanında yatırılmayan krediler banka sicilini zora sokabilir. Toplu para ihtiyacı bulunanlar Yapı Kredi'nin sunduğu fırsatı değerlendirerek biriken kredi kartı borçlarını yatırabilir. Kartların yeniden kullanıma açılabilmesi için bu fırsatı değerlendirebilir.

10 BİN TL FAİZSİZ VE TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU

Yapı Kredi ile 10.000 TL Nakit Avans kazandıran kampanyanın detayları belli oldu. Mobil uygulama üzerinden müşteri hesabı oluşturanlar 15 gün içerisinde kredi kartı başvurusu yapmalıdır. Mobil uygulama içerisinde yer alan “Kartlar” alanı kullanılarak kredi kartı başvurusu yapılabilir.

Başvurusu onaylananlar kart kullanımı açıldıktan ve şifre belirlendikten sonraki 7 gün içerisinde Taksitli Nakit Avans başvurusunda bulunabilir. İsteyenler 15 Mayıs tarihine kadar Taksitli ve Faizsiz Nakit Avans başvurusunu iletebilir. Nakit Avans Başvurusu Yapı Kredi Mobil uygulama içerisinde yer alan “Başvuru” alanından gerçekleştirilebilir.

10 BİN TL FAİZSİZ VE TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURU ŞARTLARI

o-bankada-nisan-ayi-kampanyasi-basladi-mobil-basvuruya-ozel-faizsiz-10-bin-tl-hediye-edecek-2.jpg

Yapı Kredi ile her müşteri bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabiliyor. Kampanya dışında Nakit Avans talebinde bulunacaklar bankanın belirlediği faiz politikası üzerinden talebini iletebilir. Yapı Kredi ile 10.000 TL Taksitli Nakit Avans kampanyası 6 ay vade ile aylık taksitlerle geri ödenebiliyor.

10 BİN TL FAİZSİZ VE TAKSİTLİ NAKİT AVANS DETAYLARI

Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans bireysel kredi kartları ile kullanılabilir. Yapı Kredi sunmuş olduğu kampanya üzerinde istediğinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar. 15 Mayıs tarihine kadar yapılacak işlemlerde geçerlidir. Konu üzerine daha detaylı bilgi almak isteyenler Yapı Kredi Mobil uygulaması dışında müşteri iletişim merkezini arayabilir.