O markette sıvı yağlarda indirim başladı! Kampanya bitmeden acele edin!

O markette sıvı yağlarda indirim başladı! Kampanya bitmeden acele edin!

CarrefourSA güzel indirim haberini web sitesi üzerinden duyurdu. CarrefourSA kartı olan müşterilerine özel sıvıyağlarda olan indirim haberi vatandaşı sevindirdi. CarrefourSA marketlerdeki yağlar indirim ile beraber ne kadar oldu?

CarrefourSA marketi sıvıyağlarda yaptığı güzel indirimi duyurdu. Enflasyon sebebi ile son zamanlarda çok fazla zam alan bir üründe sıvıyağlar oldu. Art arda gelen zamlardan sonra vatandaş market indirimlerinin sıkı takipçisi olurken bir güzel indirim haberi de CarrefourSA kartı sahibi olan CarrefourSA müşterilerine geldi.

CarrefourSA marketleri sıvıyağlarda yüzde 17 oranında bir indirim yaptı. Yaptığı indirimi web adresi üzerinden duyuran CarrefourSA indirimin kısa süreli olacağını da belirtti. İndirimden ise CarrefourSA kart sahibi vatandaşların yararlanabileceği duyurular ile birlikte söylendi. Peki indirime giren yağlar ne kadar oldu? Hangi marka yağlar hangi fiyata sunuldu? Detaylar ve indirimli fiyatlar yazımızın devamında.

CarrefourSA marketlerinde sıvıyağlarda kaçırılmayacak fiyatlar

CarrefourSA online satış platformu üzerinden açıkladığı indirimde sıvıyağlarda yüzde 17 oranında bir indirim olacağını duyurdu. İndirimli ürünlerin satışlarının online satış üzerinden olacağını da ekledi. Ayrıca yapılan indirimin CarrefourSA kart sahibi müşterileri için geçerli olduğunu da şartları arasında duyurdu.

CarrefourSA marketlerinin sıvıyağlar üzerinde yaptığı bu indirimde Ayçiçek yağı Yudum ( 3 litre) 119 TL’den %17 indirim oranı ile beraber 99 TL’ye vatandaşa satışa sunuldu. Diğer marka yağlarda indirimin fiyatlara etkisi ise; 1 Litre Orkide Ayçiçek yağının fiyatı 47 liradan 39 liraya, 5 litre Yudum Ayçiçek yağının fiyatı 169 liradan 149 liraya, Egemdem Zeytinyağının Yudum fiyatı 66 liradan 52 liraya, 4 litre Orkide Ayçiçek yağının fiyatı 169 liradan 139 liraya düştüğü gözlemlendi. Ürünler uygun fiyatlar ile raflarda yerini aldı.

Yüzde 20'ye varan indirim

Ayrıca bazı ürünlerde yüzde 17 bazı ürünlerde ise yüzde 20 oranında düşüş olduğu gözlerden kaçmadı. CarrefourSA marketleri indirim haberi ile beraber stokların sınırlı olduğunu ve sıvıyağlardaki indirimlerden faydalanmak isteyen müşterilerinin acele etmesi gerektiğini bildirdi. CarrefourSA indirimli ürünlerin satışının ise online platformdan yapılacağını tekrar belirtti.