Ölmeden önce görülecek yerler listenize göz atmanın tam zamanı! Seyahat kampanyası duyanı heyecanlandırdı

Ölmeden önce görülecek yerler listenize göz atmanın tam zamanı! Seyahat kampanyası duyanı heyecanlandırdı

Tatilbudur resmi internet sitesi üzerinden 2.000 TL Bankkart Lira hediyesini duyurdu. Kampanyaya başvuruda bulunmak isteyenler ne yapmalıdır? Ayrıntılı başvuru süreci ve şartlar detayları ile haberimizde…

TATİLBUDUR KAMPANYASI NEDİR?

Banka kredi kartı ya da banka kartı özelliğine sahip olan tüm kullanıcıları için Ramazan Bayramı öncesinde özel bir fırsat sunuyor. 31 Mart tarihine kadar geçerli olan kampanya için son 4 güne girildi. 7.500 TL ve üzeri harcamalar limitine göre toplamda 2.000 TL'ye kadar Bankkart Lira kazandıracak. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler Bankkart Mobil uygulaması üzerinden internet şubesini kullanarak ya da kısa mesaj yoluyla sms göndererek katılabilir.

Kampanya süreci devam ederken kazanılan tüm Bankkart Liralar 7 Nisan 2023 tarihinde hesaba yüklenecek olup kullanılmadığında 11 Mayıs 2023 tarihinde hesaptan geri alınır. Her hesap sahibi yalnızca 2000 TL'ye kadar Bankkart Lira kazanabilir. Her müşterinin tek seferlik ödülü kazanma şansı bulunur.

2 BİN TL BANKKART LİRA NASIL KAZANILIR?

olmeden-once-gorulecek-yerler-listenize-goz-atmanin-tam-zamani-seyahat-kampanyasi-duyani-heyecanlandirdi.png

Tatilbudur ile 2000 TL Bankkart Lira Kazan kampanyasına mobil uygulamadan katılmak isteyenler Ziraat Bankası mobil uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra ilgili kampanyaya gelerek “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalıdır. Ardından gerekli harcama sağlanmalıdır.

Sms yoluyla kampanyaya katılmak isteyenler cep telefonunun mesaj kısmına TATILBUDUR yazarak 4757'ye kısa mesaj olarak gönderebilir. Kampanyaya katılım sağlamadan harcama yapan müşterilerin ödülü kazanma ihtimali yoktur.

2 BİN TL BANKKART LİRA KAZANDIRAN KAMPANYANIN DETAYLARI

Tatil harcamasına 2000 TL Bankkart Lira kazandıran kampanyanın detayları belli oldu. Uçak bileti alımlarında geçerli olmuyor. Ek kart ile yapılan harcama asıl karta dahil ediliyor. Bireysel kart ile yapılacak harcamalar kampanya sürecine dahil ediliyor. Ücretsiz Bankkart ya da Bankkart Lira kullanılarak yapılan harcamalar kabul edilmiyor.

Kampanya süreci devam ederken işlem iptal ya da iade edildiğinde hesaba yatırılmış Bankkart Liralar hesaptan geri alınıyor. Ziraat Bankası, Tatil Budur ile başlattığı kampanya üzerinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.