Otomobil almak isteyenlere büyük jest! Banka bugün duyurdu: Araba alacaklara 399 bin lira taşıt kredisi veriliyor

Otomobil almak isteyenlere büyük jest! Banka bugün duyurdu: Araba alacaklara 399 bin lira taşıt kredisi veriliyor

Otomobil almak isteyenlere çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda araba almak isteyenlere Ziraat Bankası kredi verileceği belirtilerek 399 bin lira verilebileceği vurgulandı.

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Başlatılan kampanya kapsamında araba almak istreyenlere taşıt kredisi verildiği bildirildi. Bu kampanya hakkında yapılan duyuruda "İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 48 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı Taşıt Kredimizden faydalanın." denildi.

TAŞIT KREDİSİ VERİLİYOR

Bu kredinin 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullanılabileceği belirtilerek 48 aya kadar vade imkanı bulunduğu bildirildi. Bununla beraber ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabileceği belirtilen duyuruda araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edileceği ve gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebildiği ifade edildi.

Bankanın bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini sunduğu belirtilen duyuruda "Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş., kasko ürünü ise Türkiye Sigorta A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile Türkiye Sigorta A.Ş. acentesidir." denildi.

ARAÇ KREDİSİ KAMPANYA AYRINTILARI

Söz konusu kredi kampanyasının özellikleri hakkında şu ifadelere yer verildi:

0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir.

48 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabilir.

Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini sunmaktadır.

BAŞVURU DETAYLARI

Kredi kampanyasına başvuruların şubeler, web sitesi, Ziraat Mobil, internet şubesi, ATM ve çağrı merkezi üzerinden yapılabileceği ifade edildi.

ÖRNEK ÖDEME

Örnek ödeme kapsmaında 399 bin lira kredi kullanıldığında 48 ay vade sunulacak ve faiz oranı yüzde 1.59 olacak. Yıllık maliyet oranı yüzde 27.0423 olurken aylık ödeme 12.975,10 TL olacak.