Petrol Ofisi resmen duyurdu: 31 Mart’a kadar akaryakıt almaya gelenler…

Petrol Ofisi resmen duyurdu: 31 Mart’a kadar akaryakıt almaya gelenler…

Araç sahibi binlerce vatandaşı ilgilendiriyor. Petrol Ofisi duyuruda bulundu. Yapılan açıklamada, 31 Mart’a kadar 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine 75 TL MaxiPuan hediye edileceği bildirildi.

Petrol Ofisi internet sitesi üzerinden kampanya duyurusunda bulundu. Yapılan açıklamada, Maximum kredi kartı ile tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine 75 TL'ye varan MaxiPuan Hediye edileceği bildirildi. Söz konusu kampanya 16 Şubat – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olacak.

screenshot-10.jpg

Kampanya ile ilgili şu bilgiler verildi:

Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Şubat – 31 Mart 2023 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 60 TL MaxiPuan, alışverişlerinizden en az birini temassız Maximum Kart’ınızın Öde Geç özelliği veya Maximum Mobil'in içindeki Pazarama'dan Öde-Geç ile yapmanız durumunda toplam 75 TL MaxiPuan hediye edilecektir.

29 Mayıs 2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum kredi kartlar ile temassız öde-geç işlemi yapılabilmesi için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda İş Bankasına ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapılması gerekmektedir. 29 Mayıs 2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum kredi kartları herhangi bir aktivasyon işlemi yapılmasına gerek olmaksızın temassız öde-geç işlemlerinde kullanılabilecektir. Temassız özellikli Maximum kartınız ile otogaz, benzin ve dizel yakıt alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından önce Maximum Mobil’in içindek Pazarama'da yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir.

Kampanya katılımlı olup kampanya katlılmı kampanya dönemi içinde herhangi bir zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapılabilmektedir.

Kampanyaya İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

75 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının en az birinin temassız Maximum Kart’ın Öde Geç özelliği veya Pazarama'daki Petrol Ofisi Öde-Geç ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir.

MaxiPuanlarınız 4 Nisan 2023 tarihinde alışveriş yapılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2023 (bu tarih dâhil)’dir.

Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı MaxiPuan kazanamayacaktır.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Petrol Ofisi A.Ş.önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.