PO araç sahiplerine ücretsiz akaryakıt müjdesini verdi! 70 TL ek destek sunacak!

PO araç sahiplerine ücretsiz akaryakıt müjdesini verdi! 70 TL ek destek sunacak!

Garanti BBVA ile Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımına hediye kampanyası başladı. PO ile 70 TL'ye varan Bonus kampanyasının detayları haberimizde…

Mayıs ayına kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin kampanya koşullarını kabul etmesi, başvuruda bulunması ve gerekli limitte akaryakıt harcaması yapması gerekiyor.

Araç sahiplerini memnun edecek yeni bir kampanya başlatıldı. 1 Nisan tarihi itibariyle geçerli olacak kampanya Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişlerde geçerliliğini koruyacak. Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dördüncü 250 TL ve üzeri alışverişler ek kazanç sağlıyor. Petrol fiyatlarının yükseldiği akaryakıt alım gücünün azaldığı bu günlerde sunulan kampanya ilaç niyetine gelecek.

PO İLE 70 TL BONUS KAZAN KAMPANYA BAŞVURUSU

Petrol Ofisinde 70 TL'ye varan bonus hediye kampanyasının detayları belli oldu. 15 Mayıs tarihine kadar 250 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasına 50 TL toplamda 70 TL bonus kazandırıyor. BonusFlaş uygulaması üzerinden başvuranlar 60 TL bonus kazanıyor.

Kampanya sms ile katılım sağlayanlar 50 TL BonusFlaş ile katılanlar 60 TL indirimden faydalanıyor. Kampanyaya sms ile başvuruda bulunmak isteyenlerin cep telefonunun mesaj kısmına PO yazarak 3340'a kısa mesaj olarak göndermelidir.

BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlamak isteyenler için mobil uygulama cep telefonuna indirildikten sonra QR ile mobil ödemeye özel ekstra 10 TL Bonus kampanyasına “Hemen Katıl” tuşuna basılmalıdır.

PO İLE 70 TL BONUS KAZAN

po-arac-sahiplerine-ucretsiz-akaryakit-mujdesini-verdi-70-tl-ek-destek-sunacak-2.jpg

Akaryakıt harcamasına bonus kazandıran kampanya iptal/iade işlemlerinde bonus yüklemesini yapmaya izin vermiyor. Her müşteri yalnızca bir kez kampanyadan faydalanabilir. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra yapılacak alışverişler geçerli olacaktır. Kazanılan bonuslar 22 Mayıs ve 22 Haziran tarihleri arasında tüm Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımında kullanılabilir.

Garanti Bonuslular, Money Bonus, Fleksi Bonus ya da Banka Bonus Kart sahipleri kampanyaya katılabiliyor. Alternatif Bonus ya da Bonus Business kart sahipleri kampanyaya başvuramıyor. Garanti BBVA ile Petrol Ofisi ortaklaşa başlattıkları kampanya üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.