Sayılı gün kaldı: Araba almak isteyen vatandaşlara duyuru yapıldı!

Sayılı gün kaldı: Araba almak isteyen vatandaşlara duyuru yapıldı!

Bu yıl bitmeden araba satın almak isteyen vatandaşlar arabalar ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorlar. Bu kapsamda vatandaşları ilgilendiren bir gelişme yaşandı. DACIA internet sitesi üzerinden 31 Mart tarihine kadar geçerli kampanyasını duyur

Sıfır araç satın almak isteyenler araba kampanyalarından haberdar olmak istiyorlar. DACIA internet sitesi üzerinden Mart ayında geçerli kampanya açıklamasında bulundu. Yapılan açıklamaya göre, 1.500 TL yakıt hediyesinden de faydalanabilecekler.

Kampanya açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

Mart ayında 2022 ve 2023 model yılı Dacia araç alanlar, Dacia Finans’tan kredi kullanılması koşuluyla geçerli olan kampanya kapsamında 1.500 TL yakıt hediyesinden ve kampanya fiyatına dahil olarak, +1 yıl Uzatılmış Garanti ve ilk Periyodik Bakım paketleri fırsatlarından faydalanabilmektedir.

screenshot-17.jpg

İlgili kampanya Dacia Finans’tan Maxxi Koruma, Maxxi Warranty (+1 yıl Uzatılmış Garanti) ve Maxxi Bakım (İlk Periyodik Bakım) alımıyla birlikte geçerlidir. Bu ürünlerden herhangi birinin alınmaması ya da alındıktan sonra iptali durumunda Total’de geçerli yakıt puanı hediye edilmez.

Finansman kampanyaları Dacia Finans’ın şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları belirtilen ürünler ile birlikte geçerlidir. Aksi durumda Dacia Finans’ın baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.

Kazanılan yakıt puanı her ayın 7’sinde 6 ay boyunca her ay 250 TL, toplamda 1.500 TL olarak kullanıcının Club TOTAL hesabına yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak yakıt puanları sadece Total markalı akaryakıt ve otogaz istasyonlarında kullanılabilecektir.

Yeni Jogger’ın karma CO2 salımı 128-137 (g/km); ortalama yakıt tüketimi 5,7-7,8 (lt/100 km) aralığındadır. Duster’ın karma CO2 salımı 128-155 (g/km); yakıt tüketimi 4,9-7,4 (lt/100km) aralığındadır. Sandero Stepway’in karma CO2 salımı 105 - 119(g/km); yakıt tüketimi 4,9 – 6,7 (lt/100km) aralığındadır. Sandero’nun karma CO2 salımı 103 -117(g/km); yakıt tüketimi 4,8 – 6,5 (l/100km) aralığındadır. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.03.2023 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Dacia Yetkili Satıcılarında.