Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Aile adlı dizi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak?

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Aile adlı dizi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak?

Sevilen oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaştığı Aile adlı dizi için geri sayım başladı. Merakla beklenen dizinin ne zaman yayımlanacağı merak ediliyor.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Aile adlı dizi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak?: Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı uzun yıllardır dizi sektörüne döndüren yeni dizinin ne zaman ekranlarda olacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Hangi kanalda ve hangi tarihte yayınlanacağı Google arama motorları üzerinden en çok aratılan sorular arasında yer alıyor. Peki yayınlanacak olan Aile dizisi ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak? Aile dizisinin konusu nedir?

HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Senaryosu Hakan Bonomo'ya ait olan bu dizi Ay Yapım imzalı olarak Show TV'de yayınlanacak. Aile dizisi için geri sayım başlarken ilk tanıtım da yayınlandı. Tanıtımı izleyen vatandaşlar iyice meraklandı ve dizinin ne zaman hangi kanalda yayınlanacağı konusunda araştırma yapmaya başladı.

AİLE DİZİSİ HANGİ TARİHDE EKRANLARDA OLACAK?

İlgiyle karşılaşılan Aile dizisinin ne zaman ekranlarda yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu konuda henüz net bir açıklama yapılmadı. Fakat yayınlanacağı tarih netleştiğinde Avaz Türk olarak sizlerle bu platform üzerinden paylaşacağız.

AİLE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Merakla beklenen bu dizinin konusu da araştırılanlar arasında yer aldı. Bu dizide Aslan karakterini oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ile Devin karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya'nın arasında yaşanan aşk hikayesi anlatılacak.

Aslan Soykanlar adlı köklü bir şirketin başında bulunacak. Devin ise psikolog olarak karşımıza çıkacak. Bu ikilinin yaşadıkları ve hayat bir araya getirecek ve olaylar bu şekilde gelişecek.