TOKİ İzmir Merkez kura sonuçları asıl ve yedek isim listesi açıklandı

TOKİ İzmir Merkez kura sonuçları asıl ve yedek isim listesi açıklandı

TOKİ sosyal konut projesi kuraları 6 Şubat Pazartesi günü İzmir Merkez'de gerçekleşiyor. İzmir'de yapılan kura çekimi ile 3 bin 479 konutun hak sahiplerinin yer aldığı isim listesi araştırılıyor.

TOKİ İzmir Merkez kura sonuçları asıl ve yedek isim listesi açıklandı - Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından dar gelirlilerin ev sahibi olması için faaliyete geçirilen sosyal konut projesi sürüyor. 6 Şubat Pazartesi tarihi itibariyle İzmir Merkez'de kura çekimi başladı. İzmir'de yapılan kura çekimi ile 3 bin 479 konutun hak sahipleri yedek ve asıl isim listesi merak ediliyor.

TOKİ KURALARI DEVAM EDİYOR

TOKİ tarafından hayata geçirilen sosyal konut projesinde başvuruların tamamlanması ile hak sahipleri kura yöntemi ile belirlenmeye devam ediyor. Kura süreci devam ederken başvuru yapanlar süreci takip etmeye devam ediyor. 6 Şubat Pazartesi günü İzmir'in Merkez ilçesinde hak sahipleri belirleniyor.

6 ŞUBAT TOKİ İZMİR KURA SONUÇLARI

Yeni takvimine başlanan TOKİ kura çekimleri bugün İzmir'de başladı. Kentin kura çekimleri 6 Şubat tarihiyle Merkez ilçesi için yapılacak. Söz konusu ilde gerçekleşecek kura çekimi canlı yayın izleme ekranı başvuru yapanların gündeminde yer edinirken İzmir'de gerçekleştirilen kura çekiminin ardından toplam 3 bin 479 konutun hak sahipleri asıl ve yedek liste ile belirlendi.

Kura çekilişi sonuçları ile ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşların isim listesi sorgulaması TOKİ'nin resmi internet sitesi ve e-Devlet kapısı üzerinden yapılabiliyor.

TOKİ İZMİR SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ