Tüm abone grupları için duyuruldu: Evine elektrik faturası gelenler dikkat! 60, 90, 120 ve 150 TL üzerinde ödeme yapıyorsanız…

Tüm abone grupları için duyuruldu: Evine elektrik faturası gelenler dikkat! 60, 90, 120 ve 150 TL üzerinde ödeme yapıyorsanız…

Elektrik faturası ödemesi yapan vatandaşları ilgilendiriyor. Yazılı açıklama ile vatandaşlara duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda, fatura tutarı 30 TL ve üzeri olanların taksit kampanyasından faydalanabileceği bildirildi.

Gediz Parakende elektrik faturalarında geçerli taksit kampanyasını duyurdu. Buna göre, faizsiz 1 ay sonra ödeme veya 9 aya varan taksit imkanı sağlanacak. Gediz Perakende ve Kredim iş birliği ile düzenlenen kampanyanın koşulları da açıklandı.

KAMPANYA KOŞULLARI

Bu kampanyadan, Gediz Perakende faturasını ödemek isteyen tüm abone grubundaki müşteriler yararlanabilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için TCKN ile Kredim’e üye olunması ve fatura ödemesinin ilgili Kredim hesabından yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz uygulama mağazalarında yer alan Kredim aplikasyonunu cep telefonuna indirerek veya www.kredim.com.tr adresinden sanal kartlarını oluşturarak www.gedizperakende.com.tr sitelerinde bulunan Hızlı İşlemler menüsünden faturalarını ödeyebilir.

Müşterilerimizin, kampanyadan yararlanmak için tüm süreçlerini dijital ortamdan tamamlamaları gerekmektedir. Müşterilerimizin, www.kredim.com.tr adresinden veya Kredim mobil aplikasyonundan kendilerine özel oluşturulan skorlama ile limit oluşturması gerekmektedir.

Müşterilerimiz, oluşturduğu kredileri www.kredim.com.tr adresinden web sitesinden veya Kredim mobil aplikasyonundan takip edebilir; geri ödemelerini tamamlayabilirler. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin fatura tutarı 30 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

Müşterilerimiz, elektrik faturalarını faizsiz bir ay sonra ödeme veya özel faiz oranları ile 9 aya varan taksit seçenekleri ile ödeyebilir; faturalarının geri ödemelerini faizsiz bir ay sonraya erteleyebilir veya 9 aya kadar özel faiz oranları ile geri ödemelerini sağlayabilirler.

Kullanılan kredilerin geri ödemeleri www.kredim.com.tr adresinden veya Kredim mobil aplikasyonundan yapılabilecektir. Bu iş birliği abonelerimize ödeme kolaylığı sağlamak amacı ile yapılmış olup, elektrik hizmetinizin devam ettirilmesi için düzenli ödeme yükümlülüğünüz devam etmektedir.

Taksit sayıları ve faiz oranları:

screenshot-9.jpg

60,00TL - 89,99 TL-2 taksit

90,00 TL - 119,99 TL 3 taksit

120,00 TL - 149,99 TL 4 taksit

150,00 TL - 179,99 TL 5 taksit

180,00 TL+ 6+ taksit