Türkiye'den flaş 'Çin' hamlesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı, Resmi Gazete'de yayımlandı!

Türkiye'den flaş 'Çin' hamlesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı, Resmi Gazete'de yayımlandı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanarak yeni atamalar yapıldı. Yapılan atamada dikkat çeken 'Çin Büyükelçiliği' merak edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni atamalar gerçekleştirdi. İmza ile atamaları Resmi Gazete'de yayımlayarak duyuran Cumhurbaşkanı Türkiye'nin 7 iline Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü atarken önemli bir atak daha yaptı.

Türkiye'den flaş 'Çin' hamlesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı, Resmi Gazete'de yayımlandı! - Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni atama kararları gelirken Çin Büyükelçiliği kararı dikkatleri çekti.

ÇİN BÜYÜKELÇİLİĞİ'NE ATAMA

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Türkiye'nin Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Abdülkadir Emin Önen merkeze alınırken Önen’den boşalan Çin Büyükelçiliği'ne, Konsolosluk İşleri Genel Müdürü İsmail Hakkı Musa bir imza ile göreve atandı.

ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ATAMALARI

Ayrıca diğer atama kararları da genelgede yer aldı. Buna göre; Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ferdi İlan, Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mehmet Özdemir, Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Sedat Kurnaz, Karaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Murat Yılmaz, Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hakan Şimşek, Muş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Yusuf Akkaya, Tunceli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İsmail Ceylan atandı.