TV100  kanalını sarsan istifa! Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır istifa etti

TV100 kanalını sarsan istifa! Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır istifa etti

TV100 kanalının sevilen yorumcuları Gürkan Hacır ve Barış Yarkadaş istifa kararı ile takipçilerini üzdü. Barış Yarkadaş neden istifa etti, ayrıldı?

Ekranların en çok sevilen ve takip edilen yorumcuları arasında yer alan Barış Yarkadaş ile Gürkan Hacır uzun süredir TV100 ekranlarında sevenleri ile buluşuyordu. Daha önce KRT TV'de Şimdiki Zaman programı ile büyük ilgi gören Barış Yarkadaş daha sonra aldığı karar ile TV100 ekranlarına transfer olmuştu.

Atılan imzalar ile Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır TV100 ekranına transfer olmuşlardı. İkili TV100 ekranlarında sevenleri ile buluşurken aldıkları karar ile istifa ettiklerini açıkladılar. İkilinin istifa kararı hayranları tarafından sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.

BARIŞ YARKADAŞ VE GÜRKAN HACIR NEDEN İSTİFA ETTİ, TV100'DEN AYRILDI MI?

Evet, iki duayen gazeteci yaptıkları açıklama ile kanaldan resmen ayrıldıklarını açıkladılar. Barış Yarkadaş sosyal medyadan yaptığı açıklama ile "Yaklaşık 4 yıldır programlarına katıldığım @tv100 ‘den kendi isteğimle ayrıldım. Dolayısıyla tv 100’deki yazılarıma da son verdim. Kanal yönetimine de bugüne dek verdikleri destek ve gösterdikleri güven için teşekkür ederim" diyerek istifa kararı aldığını ve kendi aldığı karar ile kanaldan ayrıldığını söyledi.

istifa-karari.jpg

Gürkan Hacır ise yapmış olduğu açıklamasında "Tam 3 yıldır ekranlarında yorumcu ve moderatör olarak görev yaptığım @tv100 televizyonundan kendi isteğimle ayrıldım. Kanal yönetimine gösterdikleri güven ve destek için teşekkür ederim" diyerek Barış Yarkadaş gibi istifa kararı aldığını belirterek kanal ile yollarını ayırdıklarını duyurdu. İki ismin neden ayrıldığı konusunda bir açıklama yapmazken hangi kanala geçecekleri konusunda da bir bilgi vermediler.