Vakıfbank hesabı olanlara duyuruldu! Ay sonuna kadar başvuru yapana 530 TL para iadesi sözü

Vakıfbank hesabı olanlara duyuruldu! Ay sonuna kadar başvuru yapana 530 TL para iadesi sözü

Vakıfbank bankomat kart kampanyaları Şubat ayına hızlı bir başlangıç yaparken hesap sahiplerine para iadesi müjdesi geldi.

Vakıfbank hesabı olanlara duyuruldu! Ay sonuna kadar başvuru yapana 530 TL para iadesi sözü... Bankaların Şubat ayı kampanyaları tüm hızı ile duyurulmaya devam ederken bu kampanyalardan biri de Vakıfbank tarafından açıklandı.

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank Şubat ayına özel yeni kampanyalarını peş peşe açıklarken Bankomat kartı sahipleri için de özel fırsatlar sunuldu. Ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlar ay sonunu getirmekte zorlanırken artan harcamalara Vakıfbank desteği geldi. Yapılan harcamalar üzerinden para iadesi yapılacak.

VAKIFBANK BANKOMAT KART KAMPANYASI ŞUBAT 2023!

Şubat ayına özel yeni kampanyasını açıklayan Vakıfbank müşterilerine farklı kampanyalar üzerinden 530 liraya kadar para iadesi kazanma imkanı sundu. Düzenlenen kampanya kapsamında 28 Şubat 2023 tarihine kadar Bankomat Kart ile gıda marketi, giyim ve kozmetik alışverişlerinize 150 TL Bankomat Para kazanılacak.

para-iadesi.jpg

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında gıda marketi, giyim ve kozmetik sektörlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 300 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplam 150 TL Bankomat Para hediye edilecek. Bir diğer kampanya ise Bankomat Kart ile 4 adet 300 TL akaryakıt alışverişinize 80 TL Bankomat Para kazanmanızı sağlayacak. VakıfBank Bankomat Kart ile 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 300 TL ve üzeri alışverişe 80 TL Bankomat Para hediye edilecek.

Bankomat Kart ile beyaz eşya, mobilya, elektronik ve yapı marketi alışverişinize 100 TL Bankomat Para yapılacak. VakıfBank Bankomat Kart ile 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında beyaz eşya, mobilya, elektronik ve yapı marketi sektörlerinde tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Bankomat Para hediye edilecek. Kampanyadan yararlanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka ilk harcamalarını yapmadan önce mutlaka kampanyaya katılmaları şartı aranacak. Ay sonuna kadar yapılan harcamalardan hediye para puanlar kazanılacak. Harcanan paraların bir bölümü bu şekilde iade edilmiş olacak.