Vakıfbank’tan Peşinatsız Ev Fırsatı: Ayda 5.763 TL Taksitle 3+1 Daire Sahibi Olun

Vakıfbank’tan Peşinatsız Ev Fırsatı: Ayda 5.763 TL Taksitle 3+1 Daire Sahibi Olun

Vakıfbank, 2023 Eylül ayında ev sahibi olmak isteyenler için harika bir fırsat sunuyor. Toplamda 340 bin TL’ye satışa çıkarılan 3+1 daireler peşinatsız ayda 5.763 TL eşit taksitlerle satın alınabiliyor. Başvurular başladı.

Ev sahibi olmak isteyenler için Vakıfbank’tan müjdeli haber geldi. Banka, 2023 Eylül ayında toplamda 340 bin TL’ye satışa çıkardığı 3+1 daireleri peşinatsız ayda 5.763 TL eşit taksitlerle satışa sundu. Başvurular başladı.

Daire Özellikleri

Vakıfbank’tan satışa çıkarılan bu evler 123 metrekare oturum alanına sahip olup, bulunduğu lokasyonda yürüme mesafesinde devlet hastanesi, eczane, market ve toplu taşıma durakları mevcuttur.

Emsallerine göre çok uygun bir fiyata gelen bu daireler kat kaloriferli olup, salon, 3 oda, antre, mutfak, hol, wc, banyo ve balkon birimlerinden oluşmaktadır. Evlerin hepsi ara katta bulunmaktadır.

Merkezi bir konumda yer alan bu konutlar Vakıfbank tarafından bizzat satılmaktadır.

Satın Alma Şartları

Bankadan bugün satışa sunulan bu emlaklar teklif usulü ile satışa sunulmuş olup, başlangıç fiyatı 335 bin TL’dir. Almak isteyenler bu ilana minimum 5.000 TL fiyat teklif ederek toplamda 340.000 liraya sahip olabilirler.

Bu daireleri peşinatsız satın almak isteyenler ise ayda 5.763 TL eşit taksitlerle ödeme yapabileceklerdir. Bu ödeme planına göre toplam vade süresi 60 aydır.

Daireler Nerede?

Peki, bu cazip fiyatlı daireler hangi ilimizde? Bu evleri almak isteyenlerin yöneldikleri adres Antalya’nın Kepez ilçesidir.

Kepez, Antalya’nın en büyük ve en gelişmiş ilçelerinden biridir. Doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel mirası, sosyal ve ekonomik imkanları ile yaşam kalitesi yüksek bir yerdir.

Kepez’de yer alan bu daireler de hem şehir merkezine hem de denize yakın bir konumdadır. Bu sayede hem iş hem de tatil hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kaçırmayın

Vakıfbank’ın sunduğu bu fırsat kaçırılmayacak cinsten. Ev sahibi olmak isteyenler için harika bir fırsat sunan bu kampanya sınırlı sayıda daire için geçerlidir.

vakifbanktan-pesinatsiz-ev-firsati.jpg

Bu nedenle acele etmenizi tavsiye ederiz. Hayalinizdeki eve sahip olmak için hemen Vakıfbank’a başvurun ve peşinatsız ayda 5.763 TL taksitle 3+1 daire sahibi olun.