Yapı Kredi 36 ay vadeli 70 bin TL'ye kadar kredi veriyor!

Yapı Kredi 36 ay vadeli 70 bin TL'ye kadar kredi veriyor!

Kredi kartı limitini doldurmadan doya doya alışveriş yapmak ister misiniz? Yapı Kredi Bankası ihtiyaçlarını erteleyen müşterilerinin karşısına alışveriş veriş kredisi ile çıktı. 70 bin TL’ye kadar tüm ihtiyaçlarınız için kredi fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi Bankası aracılığıyla ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek yok. Anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerde ister online, ister de mağazadan anında kredini kullanabileceksiniz. Peki alışveriş kredi kampanyasına nasıl katılım sağlayabilirim? Yapı Kredi Bankasının alışveriş kredi kampanyası ile ilgili bilgiler haberimizin devamında sizlerle birlikte...

Yapı Kredi Bankasından kaçırılmayacak fırsat

Yapı Kredi Bankası ihtiyaçlarını erteleyen müşterilerinin karşısına alışveriş veriş kredisi ile çıktı. 70 bin TL’ye kadar tüm ihtiyaçlarınız için alışveriş kredisi fırsatı sunuyor.

Yeni kredi kampanyası kapsamında kredi kartı limiti yetersiz kalan ya da limitini doldurmak istemeyen banka müşterileri için kaçırılmayacak fırsat sunan banka anlaşmalı mağazalardan ya da online alışverişler için “Alışveriş Kredisi” adı altında 36 aya kadar vade seçeneği sunulacağını resmi web sitesi üzerinden duyurdu.

Yapı Kredi’den alışveriş kredisi

Yapı Kredi Bankası resmi web sitesi üzerinden alışveriş kredisi kampanyası ile ilgili bilgileri şu şekilde aktardı;

Mağazadan yapılacak olan alışverişler için gerekli tüm bilgileri World PAY Alışveriş Kredisi sayfasından, Online yapılan alışverişler için tüm bilgileri Online Alışveriş Kredisi sayfasından, Yapı Kredi Üye İşyerlerinden Yapı Kredi Bankası kredi kartlarıyla peşin olarak yapılan alışverişleri kredi imkanı taksitlendirmek isteyen kişiler ise gereken tüm bilgileri Şube Alışveriş Kredisi sayfasından öğrenebileceğinin bilgisi verildi.

Banka Ayrıca dip not olarak şunu ekledi. Yasal uygulamalar kapsamında en fazla vade sayısı ve tutar şu şekilde;

5 bin TL ve altında olan cep telefonlarında 12 ay vade imkanı yer alırken, Tabletlerde ise 6 ay vade seçeneği sunulmaktadır.

5.000 TL üzerinde olan cep telefonlarında ise 3 ay vade sınırı tanımlanmıştır.

Diğer ürünlerde de en fazla 36 ay vade uygulanacağı konusunda açıklama yapıldı.

Bu durumda da örneğin 6 bin 600 TL ve 2 bin 500 TL tutarında iki ayrı cep telefonu almak istiyorsanız kullanabileceğiniz en fazla vade sayısı 3 ay olacaktır.