Yarın okullar tatil mi! Anaokulu ve kreşler kapalı mı?

Yarın okullar tatil mi! Anaokulu ve kreşler kapalı mı?

Türkiye'nin genelini etkisi atına altına alan kar yağışları sebebiyle yarın okullar tatil edildi. Anaokulu ve kreşler de dahil olmak üzere birçok okulda yarın öğrenciler tatil kullanacak.

Yarın okullar tatil mi! Anaokulu ve kreşler kapalı mı?: Türkiye'de kar yağışı etkisi altına alan illerde yarın okullar tatil edildi. 20'den fazla ilde 6 Şubat 2023 tarihinde kar tatili olacağı belirtildi. Peki hangi şehirlerde kar tatili olacak?

Bunun yanında yine yarın için engelli ve hamileler için de Eskişehir merkezde kamuda çalışanlar için bir günlüğüne izin kullanım hakkı tanındı. Valilikler tarafından açıklanan kar tatili birçok şehir için açıklanmaya devam ediyor. İşte 6 Şubat 2023 tarihinde kar tatili olan iller listesi..

20'DEN FAZLA İLDE YARIN OKULLAR TATİL EDİLDİ

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı sebebiyle birçok ilde okullar kar tatiline girdi. 6 Şubat 2023 tarihinde illerin Valilikleri tarafından açıklanan bildiriye göre okullar tatil edildi. Peki hangi illerde yarın okullar tatil oldu? İşte o iller;

"Isparta, Bitlis Ahlat, Kayseri, Karaman, Çanakkale, Bayburt, Kahramanmaraş, Elazığ, Hakkari, Malatya, Tunceli, Sivas, Gaziantep Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Muş illerinde ve Diyarbakır'ın Çüngüş ile Dicle, Siirt'in Şirvan Muş'un Varto ve Muğla'nın Kavaklıdere ilçelerinde okullar 6 Şubat 2023 tarihi için tatil edildi.