Yemeksepeti’nden sipariş veren vatandaşlar dikkat: Duyuru yapıldı, 20 Nisan tarihine kadar…

Yemeksepeti’nden sipariş veren vatandaşlar dikkat: Duyuru yapıldı, 20 Nisan tarihine kadar…

Türkiye’de birçok vatandaş Yemeksepeti uygulaması kullanıyor. Dışarıdan yemek sipariş eden vatandaşları ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Duyuruya göre, ilk kez Akbanklı olanlar 200 TL değerinde Yemeksepeti restoran indirim kuponu verilecek.

Akbank 2023 yılı içerisinde çeşitli kampanyalar duyurmaya devam ediyor. Son olarak Yemeksepeti kampanyası duyurusu yapıldı. Yapılan duyuruda, Akbank Mobil'den ilk kez Akbanklı olanlar 200 TL değerinde Yemeksepeti restoran indirim kuponu verileceği bildirildi. Söz konusu kampanya 20 Nisan 2023 tarihine kadar devam edecek.

Banka kampanya ile ilgili şu bilgileri verdi:

Kampanya kapsamında "1014YEMEK200" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 200 TL değerinde ve yalnızca Yemeksepeti restoran/yemek sekmesinde geçerli indirim kuponu kazanacaktır.

İndirim kuponu Yemeksepeti Restoran/Yemek sekmesinde geçerli olup Mahalle ve Market sekmelerinde geçerli değildir.

Yemeksepeti kuponları toplam sipariş tutarında indirim sağlamakta olup, söz konusu kuponlar/kodlar sadece online kredi kartı ve debit kart ödemelerinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında kazanılan 200 TL değerinde indirim kuponu minimum 200 TL’lik harcamalarda geçerlidir.

Kampanyadan Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar yararlanabilecektir.

Kampanya sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden "1014YEMEK200" davet kodunu kullanarak yapılan başvurular için geçerlidir.

Müşteriler kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilecektir.

Mobil üzerinden Akbanklı olmak ve kampanyadan yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklanması ve davet kodu alanına "1014YEMEK200" kodunu yazarak ilerlenip müşteri olunması önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanya kapsamında kazanılan 200 TL değerindeki Yemeksepeti indirim kodunun kullanım süresi 30 Nisan 2023 tarih ve saat 23:59’da sona erecektir. Bu tarihten sonra kodlar geçersiz sayılacak ve kullanılamayacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan 200 TL değerindeki Yemeksepeti indirim kuponu, müşterinin "1014YEMEK200" davet kodu ile Akbanklı olma süreci tamamlandıktan sonra Akbank tarafından SMS ile Müşteriye gönderilecektir.

Kampanya 20 Mart – 20 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Yemeksepeti indirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez.

Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

İndirim tutarı karşılığında para iadesi yapılamaz.

Kampanya kapsamında verilen siparişlerin iptal edilmesi durumunda kampanya geçerlilik süresinin devam etmesi koşuluyla kupon kodu kullanıldığı tarihten itibaren en geç 24 saat içerisinde tekrar kullanılabilecektir.

Akbank T.A.Ş. ve Yemeksepeti kampanyayı durdurma, sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya koşulları ile ilgili konularda Akbank A.Ş. ve Yemeksepeti kayıtları esas alınacaktır.