24 saatlik dev indirim! Carrefour Ayçiçek yağı fiyatlarına damping duyurusu Yudum yağ fiyatı 109.90 TL oldu

24 saatlik dev indirim! Carrefour Ayçiçek yağı fiyatlarına damping duyurusu Yudum yağ fiyatı 109.90 TL oldu

Ayçiçek yağı fiyatlarında yapılan düzenleme ile beklenen indirim market raflarına yansımaya başladı. Yapılan duyuru kapsamında Yudum, Carrefour, Orkide, Biryağ ve Kırlangıç markalı yağlara indirim geldi!

24 saatlik dev indirim! Carrefour Ayçiçek yağı fiyatlarına damping duyurusu 109.90 TL oldu - Ayçiçek yağı fiyatları için beklenen indirim fırsatları peş peşe açıklanmaya başlandı. Ham yağ fiyatlarına gelen dev indirim sonrası beklendiği üzere market raflarında da yağ indirimleri duyuruldu.

Ayçiçek yağına indirim yapan marketlerin başında Carrefour yer aldı. Fiyat sabitleme hareketine katılan Carrefour bir yandan da yeni indirimlerini açıklamaya devam ederken bu ürünlerden biri de Ayçiçek yağı oldu. Hem Carrefour Ayçiçek yağı hem da Yudum, Kırlangıç, Biryağ ve Orkide markalı çok sayıda yağ markasına ait üründe zam geldi.

CARREFOUR AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI DÜŞTÜ!

Yeni indirim fırsatlarını peş peşe açıklayan Carrefour Ayçiçek yağı fiyatları için de indirim yağmuru başlattı. Pek çok markaya ait onlarca üründe dev fırsat indirimleri başlarken stoklarla sınırlı olan yağlardan almak isteyen kişilerin ellerini hızlı tutması gerekiyor. Ayçiçek yağı fiyatları için yapılan indirimler markalara göre değişirken yüzde 28'e varıyor.

carrefour-yag-indirimi.jpg

Yudum Ayçiçek yağı 3 LT satış fiyatı 134,95 liradan 109,90 liraya düşürülürken Carrefour ayçiçek yağı satış fiyatı ise Pet 5 LT için 149,50 TL olarak belirlendi. Kırlangıç Ayçiçek yağı satış fiyatı için ise yüzde 28 indirim açıklanırken Carrefour kartı olan kişiler 96,50 TL yerine 69,75 TL ödeme yaparak 2 LT yağ alabilecekler. Yani tam 26,75 liralık indirim yapılacak.

CARREFOUR İNDİRİM GÜNLERİ NEDİR, KAÇ GÜN SÜRECEK?

Ay sonuna kadar tüm ürünlerde fiyatları sabitleyen Carrefour pek çok üründe de indirim yapıyor. İndirimli ürünler günlük olarak Carrefour COM TR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanırken yine aynı site üzerinden isteyen kişiler online sipariş vererek kapıya teslim ürünlerini satın alabiliyorlar. Carrefour kartı olanlar indirimden yararlanırken kartı olmayan kişiler ise online form doldurarak ücretsiz bir şekilde kart alarak hemen indirimli alışverişin keyfini sürmeye başlayabiliyorlar.