'Ben de şerefsizim' diyen Selda Bağcan Muharrem'in adaylığına destek verdi

'Ben de şerefsizim' diyen Selda Bağcan Muharrem'in adaylığına destek verdi

Geçmişte “Bütün aydınlar gibi, ‘şerefsizler’ gibi HDP’yi takdir ediyorum. Ben de o şerefsizlerden biriyim” diyen Selda Bağcan, Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığına sevindiğini söyledi.

Geçmiş yıllarda, “Bütün aydınlar gibi, ‘şerefsizler’ gibi HDP’yi takdir ediyorum. Ben de o şerefsizlerden biriyim” diyen Selda Bağcan, Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığına sevindiğini açıkladı.

Bağcan, 24 Haziran seçimlerinde gönlünden geçen adayın CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce olduğunu sosyal medya hesabından fotoğraflı paylaşım yaparak duyurdu.

Selda Bağcan ile Muharrem İnce'nin yan yana olduğu fotoğrafın yer aldığı paylaşımda “Sevgili Muharrem İnce.. Gönlümdeki aday sizdiniz zaten..Fizikçiler her zaman başarılı olur...” ifadeleri yer aldı.

MHP Genel Bahçeli Devlet Bahçeli’nin geçmiş dönemde HDP’ye oy verenler için kullandığı “yalılarında viski yudumlayıp oy veren şerefsizler” açıklamasına cevap veren Bağcan, “Bütün aydınlar gibi, ‘şerefsizler’ gibi HDP’yi takdir ediyorum. Ben de o şerefsizlerden biriyim” ifadelerini kullanmıştı.

1525593998-c83c6b.jpg