Deprem fırtınası sürüyor! 6.3 şiddetindeki deprem çok sayıda ilde hissedildi

Deprem fırtınası sürüyor! 6.3 şiddetindeki deprem çok sayıda ilde hissedildi

Türkiye sabaha karşı Kahramanmaraş'ta yaşanan 7.7 şiddetindeki depremin 10 ilde yarattığı ağır hasarla güne başlarken bir son dakika haberi daha geldi. Samsun, Ankara, Adana ve Çorum da deprem oldu!

Deprem fırtınası sürüyor! 6.3 şiddetindeki deprem çok sayıda ilde hissedildi... Türkiye sabaha karşı Kahramanmaraş'ta yaşanan 7.7 şiddetindeki depremin 10 ilde yarattığı ağır hasarla güne başlarken bir son dakika haberi daha geldi. Samsun, Ankara, Adana ve Çorum da deprem oldu!

SON DAKİKA ANKARA'DA DEPREM Mİ OLDU, AZ ÖNCE NEREDE DEPREM OLDU?

7.7'lik depremin ardından canlı yayın esnasında Şanlıurfa'da bir deprem daha meydana geldi. Ankara, Adana, Malatya'da hissedildi

son-dakika-deprem-haberi.jpg

Deprem pek çok şehirde son derece şiddetli bir şekilde hissedilirken Ankara'da bazı yerlerde anons geçildiği bilgilerine yer verildi. Depremin özellikle Ankara ve Samsun'da şiddetli hissedildiği belirtiliyor. Ne yazık ki şiddetli deprem sonrasında bölgede hasarlı olduğu belirtilen bazı binaların yıkıldığı, yıkılan bina sayısının arttığı belirtildi. Yaşanan deprem bölgedeki kurtarma çalışmalarını da olumsuz etkilerken Ankara'da da çok sayıda kişi panik nedeni ile evlerinden dışarıya çıktı. Gelen ilk bilgilere göre depremin şiddeti 6,3 olarak açıklandı.