Diyanet İşleri Başkanı'ndan Kur'an-ı Kerim okuma çağrısı!

Diyanet İşleri Başkanı'ndan Kur'an-ı Kerim okuma çağrısı!

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş tarafından tüm camilerde Kur'an-ı Kerim okuma çağırısında bulundu.

Diyanet İşleri Başkanı'ndan Kur'an-ı Kerim okuma çağrısı: Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile Kur'an-ı Kerim okuma çağrısında bulundu. Tüm camilerde yarın sabah Kur'an-ı Kerim okunması için paylaşım yaptı.

Diyanet İşleri Ali Erbaş kişisel Twitter hesabında yapmış olduğu paylaşımda yarın sabah namazını kılmak ve Kur'an-ı Kerim okuyup dua etmek için camilerde olunacağını açıkladı. Türkiye'nin dört bir yanında 90 bin caminin kubbelerinde Kur'an-ı Kerim sesleriyle inlemesi için paylaşım yapan Erbaş tüm camileri yarın sabah Kur'an okuma davet etti.

ÜLKEMİZ KUR'AN-I KERİM SESLERİYLE İNLESİN

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda yarın sabah tüm camilerde Kur'an-ı Kerim okunacağını kamuoyuna duyurdu. İşte Erbaş'ın sosyal medya üzerinden yapmış olduğu Kur'an-ı Kerim okuma çağrısı..

"Kur'an dostları. Haydi sabah namazına. Yarın, sabah namazımızı kılmak ve Kur'an-ı Kerim okuyup, dua etmek için camilerdeyiz. Ülkemizin dört bir yanında, 90 bin camimizin kubbeleri Kur'an sesleriyle inlesin, Kur'an'ın nuru yeryüzünü aydınlatsın İnşallah." ifadelerine yer verdi.

whatsapp-image-2023-01-21-at-18-51-35.jpeg