Haluk Levent duyurdu! Acun Ilıcalı'dan deprem bölgesine dev yardım

Haluk Levent duyurdu! Acun Ilıcalı'dan deprem bölgesine dev yardım

Deprem bölgesine tüm Türkiye'den yardım yağarken Acun Ilıcalı tarafından bölgeye 100 tır su ve 5 milyonluk eşya yardımı yapıldığı açıklandı.

Haluk Levent duyurdu! Acun Ilıcalı'dan deprem bölgesine dev yardım... Türkiye Kahramanmaraş merkezli olarak meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan depremin yaralarını sarmak için tek yürek oldu.

Tüm Türkiye'den deprem bölgelerine yardım yağarken ünlü isimlerde yardım programları ile deprem bölgesine destek olmak için adeta birbirleri ile yarışıyordu. Kurmuş olduğu AHBAP isimli dernek ile toplumsal olaylarda bağış toplayan Haluk Levent depremde de vatandaşların yoğun bağışları ile yardım kampanyası başlatmıştı.

ACUN ILICALI'DAN DEPREM BÖLGESİNE DEV YARDIM! 100 TIR SU VE 5 MİLYON LİRALIK EŞYA BAĞIŞI YAPTI

TV 8 kanalının sahibi ve sevilen pek çok programın yapımcısı olan Acun Ilıcalı aynı zamanda Türkiye'nin sayılı zenginleri arasında gösteriliyordu. Toplumsal olaylara olan duyarlılığı ile tanınan Acun Ilıcalı bir kere daha yaptığı yardımlar ile gönülleri fethetti.

haluk-levent-yardim.jpg

AHBAP derneği üzerinden deprem bölgelerine yardım ulaştırmak için canla başla çalışan Haluk Levent sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile "Sevgili @acunilicali bölgeye 100 tır @ahbapsu gönderiyor yarından itibaren. Ayrıca 5 milyonluk eşya desteği ve satın alacağımız konteynerlerin içerisine eşya sözünü verdi. Teşekkürler" diyerek Acun Ilıcalı'nın bölgeye yapacağı dev yardımı duyurdu.

Acun Ilıcalı tarafından deprem bölgesine tam 100 tır su gönderileceği ilan edilirken ayın zamanda 5 milyon liralık eşya yardımı yapılacağı belirtildi.