Nakde sıkışanlara güzel haber! Halkbank aylık 415 TL ödeme ile ihtiyaç kredisi veriyor

Nakde sıkışanlara güzel haber! Halkbank aylık 415 TL ödeme ile ihtiyaç kredisi veriyor

Nakde ihtiyacı olan vatandaşlara güzel haber Halkbank'tan geldi. Aylık 415 TL ödeme ile ihtiyaç kredisi detaylarını internet sitesi üzerinden vatandaşlara duyurdu.

Nakde sıkışanlara güzel haber! Halkbank aylık 415 TL ödeme ile ihtiyaç kredisi veriyor: Son zamanlarda yaşanan enflasyon nedeniyle vatandaşların nakit ihtiyaçları çoğaldı. Hal böyle olunca bankaların ihtiyaç kredilerini veya faizsiz nakit avans fırsatlarını değerlendiren vatandaşlar geri ödemesi kendisine en uygun olan krediyi bulmak istiyor.

Halkbank internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu kredi kampanyası ile aylık yalnızca 415,53 TL ödeme ile kredi çekebileceksiniz. Peki bu kredinin detayları neler? Faiz oranı ne kadar? Kredi tutarı ne kadar? Vade süresi ne kadar? İşte tüm bu soruların yanıtı haberimizde yer alıyor.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Halkbank ihtiyaç kredisinde en az 1.000 TL ve en fazla ise 10.000 TL kredi başvurusunda bulunabilir. Krediye başvuru yapan vatandaşların başvuruları aynı gün içinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu ise SMS ile telefonlarınıza gönderilecektir.

Ayrıca kredi kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Başvurusunuz sonrasında başvurunuzun olumlu sonuçlanmasından sonra ise ödeme ve taksit koşulları şu şekilde belirlenecektir; 10.000 TL kredinizi aylık 415,53 TL taksit tutarı ile 36 ay vade ve 55 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,89 faiz oranı ile kredinizi alabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

whatsapp-image-2023-01-24-at-19-10-12.jpeg

Örnek ödeme tablosunda görüldüğü gibi 10 bin TL'lik ihtiyaç kredisi için 36 ay vade fırsatı verilmektedir. Aylık faiz oranı ise 1,89'dan başlamaktadır. Aylık taksit tutarı ise 415,53 TL olarak ödenecektir.