RTÜK'ün yakın takibe aldığı Camdaki Kız final mi yapacak! O sahneler izleyici mi kaybettirdi?

RTÜK'ün yakın takibe aldığı Camdaki Kız final mi yapacak! O sahneler izleyici mi kaybettirdi?

Bir süre önce RTÜK Başkanı tarafından yapılan açıklama ile birlikte ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız dizisini yakından takibe aldıkları öğrenilmişti. Final yapacağı konusunda dedikodular gündem oldu.

Ekranların yakından takip edilen ve sevilen dizisi Camdaki Kız'da son yayımlanan bölümlerde oyuncu değişikliğine gidilmesinin yanı sıra 'yasak aşk' sahneleri ile de gündeme gelmişti. Son yayımlanan bölümde iki karakterin yaşadıkları aşkların görüntüleri üzerine izleyiciler bu durumdan rahatsız olarak RTÜK'e şikayette bulundu.

Gelen bu şikayetlerin ardından ise RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin tarafından da açıklama yapılmıştı. Konuya ilişkin yapılan açıklama ise "Vatandaşlarımızın da yoğun tepkisini çeken Camdaki Kız dizisinin yayıncısı başta olmak üzere Üst Kurulumuzun bugüne kadarki uyarılarını dikkate almayan tüm yapımları daha yakından takip etmeye başladık" şeklindeydi. Bunun üzerine ise gelen son sonuçlara göre Camdaki Kız dizisinin reytinglerinde düşme başladığı görüldü.

REYTİNGLERDE HAYAL KIRIKLIĞI YAŞANDI!

Yapılan açıklamalarda yayımlanan son bölümde dizinin aynı gün yayımlanan yeni TRT dizisi Al Sancak dizisine reytingler açısından yenik düştüğü iddia edildi. Ortaya çıkan bu sonuçların ardından ise dizinin yakın zamanda final yapacağı konuşulmaya başlandı. Konu ile ilgili ise yeni iddialar gündeme gelmeye başladı.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ FİNAL Mİ YAPACAK?

Konu ile ilgili dizi hakkında yapım ekibi ya da oyunculardan herhangi bir açıklama gelmese de ortaya atılan iddialara göre dizinin bu Haziran ayında final yapabileceği konuşulmaya başlandı. Senaryonun da gidişatına göre de bu Haziran ayında final yapabileceğinin konuşulmasına neden oldu.

CAMDAKİ KIZ DİZİ KONUSU

Artık son bölümlerine gelindiği tahmin edilse de dizinin konusu yapım ekibi tarafından "Sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan Nalan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir." şeklinde yapılan açıklama ile tanıtıldı.

CAMDAKİ KIZ DİZİ OYUNCULARI

Her ne kadar son dönemde dizide sık sık oyuncu değişikliği görülse de Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi isimlerin yer aldığı ifade edildi.