Şubat ayının ilk teklifleri geldi en ucuz kredi bu bankalarda! İhtiyaç taşıt konut kredisi kampanyaları

Şubat ayının ilk teklifleri geldi en ucuz kredi bu bankalarda! İhtiyaç taşıt konut kredisi kampanyaları

Bankaların kredi faiz oranları güncellendi. Şubat ayının en uygun ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları belli oldu

Şubat ayının ilk teklifleri geldi en ucuz kredi bu bankalarda! İhtiyaç taşıt konut kredisi kampanyaları... Bankalar Şubat ayına girilmesi ile beraber yeni kredi paketlerini peş peşe açıklamaya devam ederken kredi faiz oranlarında da indirim haberleri verildi.

Bankalar kredi musluklarını bir kere daha açarken özellikle de ihtiyaç kredisi kampanyaları dikkat çekti. Bazı bankalar ilk kez müşterisi olan kişilere yönelik olarak sıfır faizli kredi ve faizsiz taksitli nakit avans kampanyaları başlatırken bazı bankalar ise konut ve taşıt kredisi paketlerinde indirime gitti.

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ HANGİ BANKADA?

Bankaların ihtiyaç kredisi paketlerinde peş peşe yeni kampanyalar açıklanırken ilk kez mobil uygulama üzerinden müşteri olma şartı ile Denizbank ve ING Bank yüzde 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verileceği ilan edildi. Ziraat Bankası bu şartlar altında 10 bin TL 6 ay vadeli faizsiz taksitli nakit avans verirken Yapı Kredi Bankası ve İş Bankası tarafından da 10 bin TL sıfır faizli taksitli nakit avans imkanı sunuluyor.

ihtiyac-kredisi-oranlari.jpg

EN UYGUN KONUT KREDİSİ HANGİ BANKADA, KREDİ FAİZ ORANLARI DÜŞTÜ MÜ?

Bankaların en çok faiz indirimi yaptıkları kredi paketlerinin başında ise konut kredisi paketleri yer aldı. Konut kredisi paketinde faiz oranı en uygun olan bankalar kamu bankaları olarak ilk sırada yer aldı. Sıfır konut almak isteyen kişilere ilk kez ev almaları şartı ile yüzde 0.69 faiz oranı ile kredi verilirken normal sıfır konut kredisi paketinde yüzde 1,20 oranı ve ikinci el konut kredisi paketinde ise yüzde 1,29 oranı ile borç para veriliyor.

konut-kredisi.jpg

EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ HANGİ BANKADA? ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARINDA SON DURUM NE?

Kredi çekerek araba sahibi olmak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak bankalar faiz oranlarını peş peşe güncellerken en uygun araç kredisi veren banka ING Bank oldu. ING Bank taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,49 olarak revize edilirken Halkbank araç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,59 olarak güncellendi.

Kredi başvuruları tüm banka şubeleri ve internet siteleri ile şubeler üzerinden yapılabilecek.