1. HABERLER

  2. RÖPORTAJ

  3. Ünlü "Şeytan Haritası" kitabı yazarı Tangut ilk defa AVAZTÜRK’e açıkladı: FETÖ’nün büyüsünden nasıl kurtulunulur?
Ünlü "Şeytan Haritası" kitabı yazarı Tangut ilk defa AVAZTÜRK’e açıkladı:  FETÖ’nün büyüsünden nasıl kurtulunulur?

Ünlü "Şeytan Haritası" kitabı yazarı Tangut ilk defa AVAZTÜRK’e açıkladı: FETÖ’nün büyüsünden nasıl kurtulunulur?

15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren hain FETÖ’cülerin masum insanların üzerine ateş etmesinin nedenini ünlü "Şeytan Haritası" kitabı yazarı Spiritüalist Sayik Erol Tangut ilk defa AVAZTÜRK’e açıkladı.

A+A-

FETÖ’cülerin yüzlerce insanı tesir altına alarak kendi vatandaşlarının üzerine ateş etmesinin altında yatan nedeni açıklayan ünlü "Şeytan Haritası" kitabı yazarı Spiritüalist Sayik Erol Tangut, insanların FETÖ’nün büyüsü altında olduğunu ve bu büyünün çok iyi planlanarak yapıldığını dile getirdi. Ayrıca Tangut, bu büyünün tesirinden nasıl kurtulunacağını da açıkladı.

İşte Celalettin Yünel’in cin avcısı Sayik Erol Tangut ile yaptığı o röportaj:

CELALETTİN YÜNEL: İnsanın üzerinde büyü olup olmadığı nasıl öğrenilir?

SAYİK EROL TANGUT:  Eskilerden çok meşhur bir atasözü vardır derler ki, "El büyüsü bozulur, dil büyüsü bozulmaz" Gerçek büyünün elle muskayla değil de insanların dilleriyle yaptıkları büyüler olur. İnsanların sözleriyle yaptıkları yaldızlı sözlerle aldatıcı cümlelerle ve insanları kandırmasıyla büyülemeleridir. Asıl büyü budur. Biz önce buna bakarız. Sizi önce hangi insan şeytanı kandırdı. Sonra cin şeytanları kandırdı mı buna bakarız. Sonra kişi Allah’ın haram ettiği bir fiili bilerek ve isteyerek yapıyorsa bu insan cin ve şeytan musallatına maruz kalır. Bir kapıyı açması gerekiyor. Şeytan der ki "biz kapıyı çalarız siz kapıyı içerden açarsınız"

Mesela bu haramlardan örnek vermemiz gerekirse, bizim dinimizde hırsızlık dört mezhebe göre kuran ve sünnete göre haramdır. Ve en büyük günah kul hakkıdır. Bu haramı helal ederse bir insan ne olur? Haramı helal eden haramzade olur. En basit bir örneğini söylüyorum. Bizim dinimizde faiz haramdır ve asla kimse buna helal diyemez. Bir insan buna helal derse haramzade olur. Ama bir haramı bilerek yapmak vardır bir de haramı kendine helal kabul etmek vardır. Mesela zekât kuruma verilmez. Zekât fakirin fukaranın eline verilir. Yetime, kimsesize verilir. Nasıl devletimizin Suriyelileri milletimizin zekâtını yardım olarak verdiği gibi zekâtta fakirlerin eline verilir.

FETÖ YAPTIĞI EN BÜYÜK BÜYÜ!

Ben şimdi bir tablo getiriyorum gözümün önüne bundan 20 yıl önce şuurunu kaybetmiş vaziyette eşimin boynuna bıçak vurduran şeytanlar bugün 15 Temmuz olaylarında insanların bedenlerine büyülenmiş FETÖ üyelerinin bedenlerine aynı şekilde zuhur edip kendi vatandaşlarına silah çektiren yine aynı o büyülenmiş şeytanlaşmış insanlar bunu yapmıştır. cy-003.png

FETÖ'nün mağdurlarından kocası hapse girmiş, karısı hapse girmiş hatta bir generalin eşi dahi geldi. Mağduriyetlerinden dolayı gelip danışanlar oldu. Biz onlardaki büyüyü kendilerine nasıl yapıldığını anlattık. Yüzlercesi tövbe etti. Ben isterim ki bu terör örgütüne dâhil olan bütün insanlar bu tövbeleri yaparak şeytanlıklarından kurtulsunlar. Ve ben FETÖ'nün üzerindeki büyünün çözümünü de söyleyeceğim. İlk defa böyle bir açıklama yapacağım.

Allah’ın haram ettiklerini insanlar kendilerine helal ettiklerinde haramzade olmalarına ve bir şeytanın midesine oturarak bütün bedeni ve ruhu kişi de kontrol etmesini sağlar. Allah’ın HAFIZ esmasının koruma dairesinden kişi aynı saniyede çıkar.  Bir büyü yapıldığı zaman devreye girmesi için bir start olması gerekiyor. Mesela sizin geçeceğiniz yere okunmuş su dökerler ve size bir büyü yaparlar. Sizin okunmuş suyun üzerine basmanız, büyünün startıdır. Çarpılmanın gerçekleşmesidir. Burada bu çarpılmanın gerçekleşmesi için bir start düğmesi vardır. Bu start düğmesini şeytan öyle bir ayarlamalıydı ki herkes o büyüyü kabul etmeliydi. Büyüyü kabul ederken ve bütün mensuplarına büyülenmiş FETÖ mensuplarına büyüyü kabul ettirirken şeytan bir lanet düğmesine basması gerekiyordu. Ve Fethullah ettiği beddua ile bu start düğmesine basmış oldu. Büyük bir kibir ve lanetle çok büyük bir lanet okudu. Bu lanete amin denmesi "mümin mümine lanet edemez" bir mümin başka bir mümine kafir diyemez çünkü kalplerdeki imanı bilen ve kabul eden Hz. Allah’tır. Sen Allah değilsin ki kalplerdeki imanın kimde kabul olup kimde kabul olmadığını tayin edesin. EL-MÜTEKEBBİR esmasıyla azamet ve ululuk Kibriya’sını kendi üzerine (haşa) alıp büyük bir kibir ve kendinden eminlikle bir lanet okudu. Ve Mümin olmanın dairesinden çıkmakla birlikte müminlerin helakını isteyecek bir bedduaya bir başka müminin “amin” demesi büyünün start düğmesine bastırdı. Anında “amin” diyenlerin hepsi lanetlendi ve o büyü kendilerine ve çocuklarına geri döndü. Çünkü büyüyü, yapılan değil büyüyü yaptıran lanetlenir. Ve o zamanda bizim söylediğimiz, ilk ben o sahneyi gördüğümde şunu söyledim “Fethullah’ın yaptığı lanet bu duaya âmin diyenlerin tövbe etmedikçe dönecektir” Aynen iki yıl içerisinde döndü. Malum hadiseler gerçekleşti. Biz birçoğunu uyardık o örgütün içine düşen birçok Müslüman onlar da bizim kardeşlerimizdir. Bu tuzağa düşürüldüler. Bu İlluminatinin bu şeytanın bu Amerika’nın çok büyük bir tuzağıydı. Birçoğu bu tuzaktan tövbe ederek çıkmaya başladılar. Fakat yine de çözümü tam bulamadıkları için ben çözümünü söylemek istiyorum.

FETÖCÜLERİN BÜYÜSÜNDEN KURTULMANIN ÇÖZÜMÜ

Haramzadelik “haram-i eşme” dediğimiz yaşları on binin üzerinde bir şeytan kabilesinin insan vücuduna girişini sağlayan bir musallattır. Yani haram için eşilen çukura giren şeytanlardır. Bunlar kendilerine haramı helal edip milletin kul hakkını yiyerek kazandıkları sınavlarla girdikleri mevkiler ve ya makamlarla para kazandılar. Bunları mideye indirdiler.  Haram için eşilen yer oldu onların mideleri. Ve bu da çok güçlü bir şeytanın musallatına kapı açtı. Bunun bir tek çözümü var haram için eşilen çukur helal için eşilen çukurlarla temizlenir. Büyü o kadar profesyonel yapılmıştır ki şeytanın ve İlluminatinin ustaca tasarlanan bir planıdır. Onlar da bulunan bir dolarlar bile bu büyüyü tasdikleyen ve büyüden sadece bir unsurdur. Ve bir kodlama yapılmıştır dolarların üzerindeki numaralarla bilinçaltına illuminati profesyonelce bir kodlama yapmıştır.

 

HARAM İÇİN EŞİLEN BEDENLERE GİREN ŞEYTANLAR SADECE HELAL İÇİN EŞİLEN HAYRATLARLA TEMİZLENİR

Ruh ve beden o haramla tamamen kirlendiği için hayrat için sebiller, çeşmeler yaptırmaları gerekiyor. Veya Afrika’da su kuyuları açtırabilirler. Veya hiç parası olmayanlar gitsinler yedi tane bozuk cami musluğunu bu büyünün etkisinden kurtulmak ve yediği içtiği haramlara kefaret olması ruhsal ve bedensel gusül almaları ve temizlenmelerine vesile olması için o bozuk musluklu camilerin musluklarını temizlesinler ve bir hayrat çeşmesi akıtsınlar.1-051.jpg

İkincisi kuran da geçen incir ve zeytine yemin vardır. Yedişer tane zeytin ve incir ağacı diksinler. İncir ve zeytin ağacı bulamayanlar meyve ağacı da dikebilirler. Büyünün çözümü bir sebil ya da hayrat yaptıracaklar ümmeti Muhammedîn hayrına bu büyünün tesirinden kurtulmak ve ruhsal ve bedensel olarak bu büyülerin etkilerinden kurtulmak için. Yapamayacak kadar zayıf, güçsüz maddi imkânı olmayanlar bozuk yedi tane sebil çeşme cami musluğunu değiştirsinler. İkinci olarak da yedi tane meyve ağacı diksinler. Yedi tane meyve ağacı dikemeyenler 14 tane fidan dikebilir. Ve son olarak da yediğini içtiğine haram karıştırdığı için tövbe edip Allah Resulü (sav) bazen bir hurmayla orucunu açardı, bazen karnına taş bağlardı. Burada, “Allah’ım yediğimiz içtiğimiz bütün haramların kefareti niyetiyle yedi gün oruç tutmaya” diyerek günde sadece bir hurmayla yedi gün oruç tutsunlar. İnşAllah Feto şeytanı tarafından yapılan o büyünün tesirinden hem kendileri hem çocuklarını kurtarmış ve tövbeyle tekrar bu vatanın evlatları olarak bu vatana kazandırılırlar. Yoksa o büyünün etkisinde oldukları sürece kesinlikle hiçbir FETÖ terör örgütü mensubu, o büyünün tesiri altından kurtulamaz.

RÖPORTAJIMIZ 3 BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR. 


11-001.gif

2.gif


32.gif

 

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları AVAZ MEDYA Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Erol Tangut’tan AVAZTÜRK'e özel bomba açıklamalar!

Erol Tangut’tan AVAZTÜRK'e özel bomba açıklamalar!

Spiritüalist yani cin avcılığı yapan ünlü "Şeytan Haritası" kitabı yazarı Spiritüalist Sayik Erol Tangut, AVAZTÜRK’ten Celalettin Yünel’in sorularını cevapladı.

Tangut ilk defa AVAZTÜRK’e açıkladı!

Tangut ilk defa AVAZTÜRK’e açıkladı!

15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren hain FETÖ’cülerin masum insanların üzerine ateş etmesinin nedenini ünlü "Şeytan Haritası" kitabı yazarı Spiritüalist Sayik Erol Tangut ilk defa AVAZTÜRK’e açıkladı.

Sayik Erol Tangut’tan AVAZTÜRK’e özel ŞOK İTİRAF!

Sayik Erol Tangut’tan AVAZTÜRK’e özel ŞOK İTİRAF!

AVAZTÜRK’ten Celalettin Yünel’e ünlü "Şeytan Haritası" kitabı yazarı Sayik Erol Tangut, şok biri itirafta bulundu.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.