Gladiator 2 filminin çıkış tarihi duyuruldu! Başrol kim olacak?

Gladiator 2 filminin çıkış tarihi duyuruldu! Başrol kim olacak?

Gladiator 2 filminin çıkış tarihi açıklandı. Bu filmin başrolü için görüşülen isim ise dikkat çekti. İşte Gladiator filminin çıkış tarihi..

Gladiator 2 filminin çıkış tarihi duyuruldu! Başrol kim olacak?: Gladiator 2 filminin çıkış tarihi açıklandı. Ridley Scott’un başarılı yapımı olarak bilenen Gladiator filminin ikincisi de çıkacak. Bu filmin devamını sabırsızlıkla bekleyen izleyicileri sevindiren haber geldi. Gladiator filminin devamın olan 2. film geliyor. Peki Glaidator 2 filmi ne zaman çıkacak? Baş rol kim olacak?

gettyimages-156473199-custom-60c5ab37668dfcb743f85117f0117e28abdd7041.jpg

Gladiator filmi birçok dalda Oscar Ödülü aldı. 2000 yılında çekilen Gladiator 20 yıldan fazladır hala severek izlenmektedir. Gladiator 2 filmiyle yaşanan özlem sona erecek. Filmi severek izleyenlere müjdeli haber geldi. Filmin çıkış tarihi Paramount Pictures tarafından açıklandı.

GLADİATOR 2 FİLMİ NE ZAMAN ÇIKACAK?

Gladiator 2 filminin çıkacağı tarih Paramount Pictures tarafından açıklandı. Açıklanan bilgiye göre filmin 22 Kasım 2024 tarihinde çıkacağı dünyaya duyuruldu. Russel Crowe tarafından hayat verilen Maximus'un sevgilisi Lucilla'nın çocuğu Lucius'un hayatını anlatacak olan bu yapımda başrol de merak ediliyor. Peki başrol kim olacak?

BAŞROL KİM OLACAK?

paul-mescal-gladiator-2-662x352.jpg

Bazı kaynağa göre Gladiator filminin başrolü için yani Lucius karakteri için Normal People ve Aftersun adlı yapımlarla tanınan Paul Mescal ile görüşülmekte. Yapımın senaryosunu da Michael Pruss, Doug Wick ve Lucy Fisher David Scarpa yazacak. Gladiator 2 filminin ilk filmi kadar sevilip sevilmeyeceği ise merak ediliyor. 2024 yılında 22 Kasım tarihinde yayınlanacak olan film merakla bekleniyor.