WhatsApp'tan bir hamle daha geldi! Yeni sürüm piyasaya sürüldü

WhatsApp'tan bir hamle daha geldi! Yeni sürüm piyasaya sürüldü

WhatsApp yeni hamlesini duyurdu. Buna göre WhatsApp Mac uygulaması beta sürümü tüm kullanıcılara açılmış oldu.

WhatsApp'tan bir hamle daha geldi! Yeni sürüm piyasaya sürüldü: En popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp Mac Beta sürümü bugün piyasa sürüldü. Artık bu sürüm tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

ÜÇ PANELLİ YENİ BİR ARAYÜZ İMKANI

WhatsApp'ın bu yeni yerel sürümü birçok kullanıcı tarafından bekleniyordu. Artık uygulamaya sorunsuz bir şekilde girilebilecek. Bu yeni uygulama ise herhangi bir sorun yaşanmadan indirilebilecek. Söz konusu uygulama Mac donanımı için optimize edilerek Mac Catalyst ile oluşturulmuştur. Yani üç panelli yeni bir ayaryüze sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte mevcut web sürümünden daha hızlı ve verimli olarak çalışacaktır.

Yeni sürüm ile kişileri ve etkileşimleri bir seferde görmek de mümkün hale geldi. Sohbetler, aramalar, yıldızlı mesajlar ve arşivlenmiş olan mesajlar arasında geçiş yapmak da oldukça kolay hale geldi. WhatsApp'ın yeni sürümü ile geliştirilmiş olan iOS uygulamalarını macOS'a taşımasına izin veriyor. Ayrıca her iki platform üzerinden de erişim sağlanabiliyor.

Bu yeni sürüm kullanıcılarına birçok kolaylığı da beraberinde getirdi. WhatsApp son dönemlerde yeniliklerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bu konuda yeni bir gelişmesi olması durumunda Avaz Türk olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz. Avaz Türk haber sitesini takipte kalın.