İkinci el araç alacaklara Google'dan kolaylık sağlayacak yeni özellik geldi!

İkinci el araç alacaklara Google'dan kolaylık sağlayacak yeni özellik geldi!

Google yeni özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde ikinci el araç satın alacaklara kolaylık sağlayacak. Google ikinci el araçlar için ayrı bir sekme ekliyor.

İkinci el araç alacaklara Google'dan kolaylık sağlayacak yeni özellik geldi: Google son zamanlarda bünyesine eklediği yeni özellikler ile gündemden düşmüyor. Google Mobil uygulama üzerinden arama motorunun tasarım değişikliğini test ederken bir yandan da yeni özelliğini kullanıcılara duyurdu. Bu özellik ikinci el araç fiyatları takibi yapan vatandaşlar için kolaylık sağlayacak.

GOOGLE YENİ BİR SEKME EKLEYECEK

Google duyurduğu bu özelliği sayesinde artık uygulama için ikinci el araçlar için ayrı bir sekme eklenecek. Bu sekme ile ikinci el otomobillere ulaşım kolaylaşacak. Google yeni güncellemesi ile sunacağı bu özellik sayesinde ikinci el araçlar için yeni bir sekme ekleyeceğini duyurdu.

Konumunuza yakın ikinci el araç ilanlarını görmeniz için kolaylık sağlayacak bu özellik ile ayrı bir sekme açılacağı için bu işlem daha da kolaylaşacak. Google işletme profiline sahip olan şirketler veya bayiler araç kimlik numarasına sahip olan tüm ikinci el araçları bu listeye ekleyebilecek ve sekme içerisinde kolayca görülebilecek.

Bu sekme ile ulaşılan listede her türlü araç bulunabilecek. Motosiklet, kamyonet, otomobil, ve karavan gibi birçok ikinci el araca ulaşım sağlanabilecek. Size yakında bulunan bayilerdeki ikinci el araçların fiyatları ve fotoğraflarına yani ilanlarına kolayca ulaşabileceksiniz.

İKİNCİ EL ARAÇ SATIN ALACAKLARA KOLAYLIK

İkinci el araç satın almak isteyen vatandaşlar konumlarına göre bayilerin paylaşmış olduğu ilanlara bu liste ve sekme üzerinden kolayca ulaşabilecekler ve iletişim kurabilecekler. Bu uygulamanın Türkiye'de ne zaman kullanıma açılacağı ise henüz net değil.