Bu karışım kuru öksürüğü olanlar için kurtarıcı olacak!

Bu karışım kuru öksürüğü olanlar için kurtarıcı olacak!

Uzmanların önerdiği bu karışım ile kuru öksürükten kurtulmak mümkün. Peki bu karışım nedir?

Bu karışım kuru öksürüğü olanlar için kurtarıcı olacak: Kış mevsimine girmemizle birlikte hava değişimleri veya daha birçok sebepten dolayı salgınlar artmaya başladı. Bu salgınlardan en önemlileri ve en zorlarından biri olan kuru öksürüğe ise bir kez yakalanıldı mı kurtulmak oldukça zor oluyor. Ama bunun çaresini uzmanlar açıkladı. Bu karışım ile kuru öksürükten kurtulmak mümkün.

Hastalıklarını doğal yöntemler ile geçirmek isteyen vatandaşların sürekli araştırdığı bitkisel çaylar ve karışımlar hastalıkların üzerinde oldukça iye tesir ediyor. Bağışıklığı güçlendirmek, öksürükten kurtulmak veya viral yolla bulaşan tüm hastalıklara şifa olan bu karışım ile hastalıklardan kurtulmak mümkün. Uzmanların önerdiği bu kırışım ilaç gibi gelecek ve kuru öksürüğün geçmesini sağlayacak.

BAL VE TOZ KARABİBER KARIŞIMI

Ballı çay ile öksürükten kurtulmak oldukça kolay. Ballı çay içerisine toz karabiber eklemeniz ise hem bağışıklığınızı güçlendirecek hem de şifa deposu olması sayesinde hastalığından kurtulmasını hızlandıracaktır. Peki bu çay nasıl hazırlanır?

Ballı ve toz karabiberli çay için en sevdiğiniz bitki çayının içerisine bir çay kaşığı kadar bal ve toz karabiber ekleyip karıştırın. Balı eklerken çayın çok sıcak olmaması dikkat edin. Bu çay boğaz ağrısına, iltihaplanmalara ve öksürüğe iyi gelecektir.

EDİTÖRÜN UYARISI: Bu ve bunun gibi bitkisel çayların tüketimden önce herhangi bir alerjik reaksiyonu önlemek adına mutlaka doktorunuza danışmalısınız.